Tablet od Apple nie jest przełomowy, jednak w porównaniu do poprzedniego modelu oferuje dużo lepszą grafikę, prędkość oraz jakość zdjęć i wideo. W Polsce urządzenie trafi na sklepowe półki 23 marca.
Nowy tablet od Apple to niemalże niezmieniony wygląd, ale zupełnie nowe wnętrze. Rewolucji nie ma – iPad obsługuje sieci LTE, ma dużo lepszą grafikę. Co ciekawe, podczas konferencji ani razu nie padła nazwa urządzenia.
IAB Europe zapowiada ekspansję badania Mediascope na kolejne europejskie rynki. W bieżącym roku badanie rozszerzy się o 13 kolejnych krajów: Austrię, Bułgarię, Chorwację, Czechy, Finlandię, Grecję, Irlandię, Rumunię Serbię, Słowację, Słowenię, Ukrainę oraz Węgry. Europejskie wydanie Mediascope obejmuje aktualnie 28 krajów. Głównym podmiotem badania jest konsumpcja internetu na tle innych mediów oraz zwyczaje związane z korzystaniem z sieci.
Dziś rano miliony użytkowników miało problem z wejściem do serwisu. Zawiodły serwery.
Liczba osób, które korzystają z czytników e-booków w USA, w ciągu ostatniego roku podwoiła się. Według szacunków w pierwszym kwartale 2012 roku zostanie sprzedanych 2 miliony urządzeń. Rynek rośnie, choć sporą konkurencją dla czytników są tablety.
Testy A/B są często stosowaną techniką badawczą, która w prosty i szybki sposób dostarcza wyniki badań. Jej pozorna prostota może jednak prowadzić do mylnych wniosków, które przeniesione na końcowy projekt, okażą się zupełnie nieskuteczne.
Nowa identyfikacja wizualna agencji ma podkreślić, że K2 zajmuje się nie tylko internetem, ale obsługuje również inne media.
ClickMeeting, platforma do konferencji online, została partnerem theMOVIE i edustudio. Współpraca będzie dotyczyć m.in. wsparcia projektów w zakresie technologii związanych z transmisjami online.
W 2010 roku firma outsourcingowa IT Kontrakt uruchomiła w Niemczech spółkę - córkę IT Kontrakt GmbH. Od tego czasu firma z sukcesami rozwija swoją działalność na rynku zachodnim, stale poszukując atrakcyjnych ofert projektowych dla pracowników sektora IT.
Erste Bank Ukraina uruchomił system bankowości internetowej dla klientów detalicznych. System został stworzony przez Comarch, a Erste Bank Ukraina jest pierwszym bankiem w tym kraju bankiem, który wdrożył system wiodącego polskiego producenta oprogramowania.
Agencja SEO/SEM INVISIO Sp. z o.o. rozpoczęła współpracę z polskim oddziałem koncernu Mitsubishi Electric, liderem produkcji i sprzedaży sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz automatyki przemysłowej. INVISIO wspierać będzie firmę w działaniach marketingowych w wyszukiwarkach.
Spółka home.pl podpisała umowę z portalem wFirma.pl. W wyniku współpracy klienci home.pl otrzymają dostęp do nowoczesnych narzędzi, umożliwiających w łatwy sposób prowadzenie samodzielnej księgowości online. Dzięki specjalnym kuponom, przedsiębiorcy będą mogli korzystać z usługi do 9 miesięcy za darmo.
Wirtualna Polska konsekwentnie realizuje strategię w obszarze mobile, sukcesywnie przenosząc do strefy mobilnej swoje najpopularniejsze serwisy i usługi. W grudniu 2011 liczba odsłon mobilnych serwisów portalu przekroczyła 84 miliony i była o 25 proc. wyższa niż miesiąc wcześniej.
W marcu ruszyła kampania internetowa Fundacji ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, której celem jest włączenie internautów w działania poszukiwawcze zaginionych dzieci. W nietypowej kampanii z zastosowaniem tzw. stron 404 biorą udział Onet, Gazeta.pl, Zumi.pl, Demotywatory.pl, NetSprint.pl, NetSprint.eu i Adkontekst.pl.
To ma być hit. W sieci pojawiły się już grafiki nowego iPada. Wszystko będzie jasne 7 marca, wtedy dowiemy się, co tablet ma w środku.
Serwis wciąż nie udostępnia treści za darmo, są jednak małe postępy.
Jaką rolę w marketingu firm spełniają gry i w jakim stopniu przedsiębiorcy wykorzystują je do promowania swojej działalności pokażemy w marcowym raporcie Interaktywnie.com. Odpowiemy także na pytania o to, jak wygląda w Polsce biznes związany z tworzeniem gier online.
Wpisując błędy adres strony na Onecie czy Gazeta.pl, pojawi się błąd 404, a wraz z nim informacja o poszukiwanych osobach przez fundację Itaka.
Firma Software Mind SA opracowała nowatorską platformę telewizją dedykowaną operatorom ISP - Software Mind IPTV Multimedia Platform for ISP. Platforma rozwiązuje dwa główne problemy: elastyczność usług i niskie koszty urządzeń Set Top Box, przed którymi stoją operatorzy ISP zamierzający świadczyć usługi IPTV.
Na polskim rynku pojawiła się nowa marka oferująca akcesoria z branży GSM. To, co wyróżnia M-LIFE to przede wszystkim unikalny design, wysoka jakość wykonania i trwałość oferowanych produktów, a także konkurencyjna cena. M-LIFE oferuje m.in. baterie, ładowarki o zwiększonej mocy, folie ochronne i futerały.