7.06.2017 / Adtech
 

W Pyszne.pl zapłacisz bitcoinami

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Pyszne.pl | Instagram
Pyszne.pl | Instagram

Kupowanie pizzy za bitcoiny nie jest wcale tak nowym pomysłem, jak mogłoby się wydawać. Właśnie na tym polegała pierwsza na świecie transakcja z wykorzystaniem bitcoinów. Internauta Laszlo Hanyecz zapłacił za swoje danie 10.000 bitcoinów, warte wówczas około 80 zł, a obecnie wyceniane na prawie 1 miliard złotych. Na szczęście pizza na Pyszne.pl jest o wiele tańsza. Kurs 1 bitcoina oscyluje pomiędzy 9.000 a 10.000 złotych, tak więc za średnią pizzę o wartości 25 zł zamawiający zapłaci mniej niż trzy tysięczne bitcoina.

Pyszne.pl - oprócz tradycyjnych metod płatności gotówką przy odbiorze, szybkim przelewem internetowym, czy kartą kredytową, oferuje także płatności przez PayU, PayPal i Sofort Banking, a od niedawna także przez Android Pay.

materiały prasowe Pyszne.pl

Teraz doszły do tego bitcoiny - Po entuzjastycznym przyjęciu nowej funkcjonalności w Holandii, Belgii, Austrii, Szwajcarii i Francji, zdecydowaliśmy się na udostępnienie płatności walutą internetową również polskim użytkownikom. Potrzebę taką zgłaszały nam regularnie przede wszystkim osoby młode, największą grupą byli gamerzy - mówi Marta Czarnecka, Head of Marketing Poland międzynarodowej grupy Takeaway.com, właściciela Pyszne.pl. - Użytkownicy coraz chętniej rozliczają się online. W 2016 roku aż 51% zamówień zostało opłaconych w ten sposób.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (1)
Krystian Brodowski
1. Krystian Brodowski, 31.0.84.*, 26.06.2017 / 20:54
Brawo! Dobra decyzja :)
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.