17.08.2017 / Biznes
 

Brand24 rozważa debiut na NewConnect

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
Michał Sadowski, prezes Brand24
Michał Sadowski, prezes Brand24

Firma zarządzana przez Michała Sadowskiego zmieniła już statut i podwyższyła kapitał zakładowy, dostosowując się do wymogów rynku publicznego. O szczegółach planowanego debiutu na  razie niewiele wiadomo, niewykluczone jednak, że nastąpi jeszcze w tym roku. 

- Gdy na przełomie 2015 i 2016 roku do grona akcjonariuszy Brand24 dołączył fundusz Inovo oraz założyciele i menedżerowie LiveChat'a mówiliśmy o tym, że kolejna runda finansowania przypadnie prawdopodobnie na rok 2017. Spółka ma od strony formalnej przygotowany grunt pod pozyskanie finansowania na przyspieszenie ekspansji, działa na szybko rosnącym rynku i ma bardzo atrakcyjne perspektywy. Jestem pewien, że Brand24 spełnia wszelkie warunki, by podążać drogą sukcesu LiveChat'a. Jako jeden z głównych akcjonariuszy mocno wierzymy dalszy wzrost wartości tego aktywa i docelowo widzielibyśmy spółkę jako kolejnego - po Nextbike Polska - debiutanta giełdowego z naszego portfela - powiedział członek zarządu Larq S (obok założycieli jest pośrednio kluczowym akcjonariuszem spółki, z 48% udziałem w kapitale) i członek rady nadzorczej Brand24 Mikołaj Chruszczewski, cytowany w komunikacie.

- Brand24 rośnie w ostatnich miesiącach w średnim tempie 58 nowych klientów miesięcznie netto. W lipcu było to 56 klientów i tym samym przekroczyliśmy łączną liczbę 1800 aktywnych klientów - na koniec lipca było ich dokładnie 1820. Naszą ambicją jest zwiększenie tempa wzrostu, tak aby szybciej dojść do kolejnego ważnego dla nas progu 5 tys. aktywnych klientów, będącego pomostem na drodze do szerszego grona średnich przedsiębiorstw z całego świata. Kula śniegowa zaczyna toczyć się coraz szybciej, co pokazuje 360% wzrostu liczby nowych klientów zagranicznych pozyskiwanych co miesiąc (styczeń 2016 roku w porównaniu do czerwca 2017 - dodał prezes spółki Michał Sadowski, cytowany w komunikacie.

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • AdROI AdROI

  AdROI jest niezależną agencją marketingową skoncentrowaną na projektowaniu i realizacji wielokanałowych...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • ASPER SOFTWARE HOUSE ASPER SOFTWARE HOUSE

  ASPER SOFTWARE HOUSE z Warszawy to osiem lat doświadczenia i dziesiątki zadowolonych Klientów. W naszej pracy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • VENTI VENTI

  Mamy talent, świetne pomysły i nie zawahamy się ich użyć :-) Nasze kompetencje: witryny korporacyjne,...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.