12.12.2018 / Biznes
 

OX Media wdroży serwis korpporacyjny dla AmRest

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 

Serwis będzie prezentował zarówno kluczowe dla inwestorów komunikaty dotyczące rozwoju biznesu, wyników finansowych, jak i informacje przydatne dla pozostałych interesariuszy spółki. Platforma zostanie zbudowana z wykorzystaniem systemu Drupal, który zapewni bezpieczeństwo, jak również elastyczność w rozbudowie o dodatkowe moduły.

- Naszym celem jest stworzenie użytecznej i kompleksowej platformy, która złożone treści zaprezentuje w czytelny i intuicyjny sposób - mówi Dorota Surowiec, Investor Relations Manager marki AmRest. Dynamiczny rozwój AmRest na wielu płaszczyznach sprawił, że spółka zdecydowała się na stworzenie nowej strony korporacyjnej uwzględniającej najnowsze standardy, w tym m.in. WCAG.

Zastosowanie metodyki DevOps, którą cechuje ścisła współpraca programistów oraz administratorów serwisu, zapewnia znaczne skrócenie procesu developmentu i testowania, przyczyniając się do przyspieszenia wydania gotowego oprogramowania. 

Platforma stworzona zostanie w oparciu o responsywne rozwiązania, czytelny interface i najnowsze praktyki UX i UI, by umożliwić użytkownikom szybkie i łatwe dotarcie do poszukiwanych informacji. Całość będzie długofalowo wspierana i optymalizowana, by sprostać zmieniającym się gustom i potrzebom odbiorców. 

- Dla AmRest będziemy wsparciem w zakresie stworzenia serwisu, od poziomu technologicznego i strategicznego, po budowę całej struktury UX oraz zaproponowanie nowoczesnych rozwiązań wizualnych ich platformy korporacyjnej — serca komunikacji zewnętrznej firmy. Chcemy, by serwis służył przez lata, dlatego jesteśmy przygotowani na dynamiczny wzrost ruchu, a także przyrost funkcji i treści  - mówi Dariusz Szpak, CEO & Creative OX Media.

AmRest Holdings SE to wiodący europejski operator restauracji, notowany na giełdach papierów wartościowych w Polsce i Hiszpanii. Portfolio Spółki liczące ponad 2 000 restauracji tworzy 9 marek działających na 26 rynkach Europy oraz Azji.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.