15.02.2017 / Biznes
 

PayPal udostępnia usługę PayPal.Me klientom biznesowym

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 

W 2016 roku Polacy korzystali z płatności P2P chętniej niż w poprzednich latach. W ciągu ostatnich 12 miesięcy, 33% polskich respondentów wysłało pieniądze do znajomych i/lub rodziny, a 28% odebrało w ten sposób przelewy od najbliższych. W tym samym czasie, rola natychmiastowych płatności rośnie również w biznesie: prawie połowa respondentów (46%) skorzystała z płatności P2P w celu opłacenia e-zakupu produktów i/lub usług w kraju i za granicą.

We wrześniu 2015 roku PayPal wprowadził w Polsce nowe rozwiązanie P2P – PayPal.Me.  Umożliwia ono realizację płatności przez kliknięcie w spersonalizowany link i szybkie logowanie do konta PayPal. Nie wymaga ona pamiętania adresu e-mail ani wpisywania szesnastocyfrowego numeru karty kredytowej.

Teraz usługa ta została udostępniona klientom biznesowym. 

- Sprzedawcy w Polsce wiedzą, jak ważne jest wychodzenie naprzeciw potrzebom ich konsumentów w zakresie płatności. Jest to szczególnie ważne w przypadku firm, które rozpoczynają swoją działalność i szybko się rozwijają – komentuje Matt Komorowski, Dyrektor Zarządzający PayPal w Europie Północnej i Środkowej. - W przypadku firm z zakresu MSP, freelancerów czy organizacji charytatywnych możliwość dokonania szybkiej, bezpiecznej i wygodnej płatności jest kluczowe dla pozyskania nowych klientów oraz sprawną obsługę tych aktywnych. Właśnie dlatego PayPal.Me jest od teraz dostępne także dla firm.

 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.