
Andrzej Garapich z końcem kwietnia odejdzie ze spółki Polskie Badania Internetu, by objąć stanowisko kierownicze w Telewizji Polskiej - podaje serwis WirtualneMedia. Garapich deklaruje, że jego decyzja nie ma żadnego związku z przeciągającą się publikacją wyników badania, które w styczniu miało zastąpić Megapanel.
Telewizja Polska nie potwierdza oficjalnie tego przejścia, ale nie byłby to zaskakujący manewr. Biorąc pod uwagę ofensywę zmierzajacą do wzmocnienia internetowego źródła przychdów TVP, którą realizuje obecne kierownictwo spółki, transfer ten wydaje się całkiem możliwy. Nie byłby zresztą jedyny. - Oprócz dyrektorów kilku kanałów i redakcji tematycznych zmienili się szefowie Ośrodka Mediów Interaktywnych (nowym został Kuba Sufin) oraz biura reklamy (dyrektorem został Waldemar Gasper, a jego zastępcami Małgorzata Szelenbaum, Wojciech Kowalczyk i Barbara Klejnons) - piszą WirtualneMedia.
Garapich podkreśla, że zmiana nie ma żadnego związku z opóźnieniami GfK Polonia, która od 2016 roku miała zastąpić Gemiusa w badaniach polskiej sieci. Przypominamy - od stycznia Gemius już nie realizuje Megapanelu, a GfK jeszcze tego nie robi. Już dwa razy przekładała termin publikacji badania Planet. Za drugim razem - unikając określenia jakiegokolwiek terminu.
Garapich pełnił funkcję prezesa PBI od 2015 roku.
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe.
Świadczymy usługi związane z...
Zobacz profil w katalogu firm »
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i...
Zobacz profil w katalogu firm »
dih.pl to zespół specjalistów branży IT. Jako agencja e-commerce działamy od 12 lat. Od 7 lat jesteśmy...
Zobacz profil w katalogu firm »
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie.
Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu,...
Zobacz profil w katalogu firm »
Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...
Zobacz profil w katalogu firm »
Tworzymy nowoczesne dedykowane web aplikacje. Naszą domeną jest bezkompromisowa jakość kodu, bezpieczeństwo oraz...
Zobacz profil w katalogu firm »
Szkoda..