16.10.2017 / Personalia / Ludzie
 

Awanse w Media Impact Polska

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Zbigniew Wierzchowski (fot. Grupa Onet - RASP)
Zbigniew Wierzchowski (fot. Grupa Onet - RASP)

Od 1 grudnia 2017 roku Zbigniew Wierzchołowski pokieruje nowo utworzonym Departamentem Sprzedaży Regionalnej i SME, a Arkadiusz Kołodziej obejmie funkcję Dyrektora Działu Sprzedaży Regionalnej.

Zbigniew Wierzchołowski będzie odpowiedzialny za rozwój i sprzedaż oferty Media Impact Polska dla klientów regionalnych oraz dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Arkadiusz Kołodziej przejmie odpowiedzialność za Dział Sprzedaży Regionalnej i obejmie funkcję Dyrektora Działu. Zastąpi na tym stanowisku Bartosza Kwarciaka, który postanowił odejść z Media Impact Polska pod koniec listopada. Będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołami sprzedaży regionalnej oraz współtworzenie i realizację strategii sprzedaży dla całego segmentu.

- Połączenie dwóch działów działających w regionach jest naturalną konsekwencją rozwoju dla tego obszaru. To bardzo ważna część naszej działalności komercyjnej, ciągle rozbudowujemy ofertę zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw jak i dla klientów regionalnych - mówi Mariusz Wąsiński, Wiceprezes Zarządu Media Impact Polska.

Zbigniew Wierzchołowski jest związany z Grupą Onet od sierpnia 2015 roku. Karierę zawodową rozpoczął w 2005 roku w Cyfrowym Polsacie, gdzie zajmował stanowiska: kierownika działu dystrybucji, Z-ca Dyrektora Sprzedaży i Z-ca Dyrektora Marketingu ds. Ofert. W latach 2012-2014 był Dyrektorem Departamentu Sprzedaży Detalicznej w Polkomtelu, a w latach 2014-2015 był zatrudniony na stanowisku Dyrektora Sprzedaży Detalicznej w Cyfrowym Polsacie, gdzie zajmował się m.in. restrukturyzacją i zarządzaniem siecią sprzedaży.

Arkadiusz Kołodziej (fot. Grupa Onet - RASP)

Arkadiusz Kołodziej jest związany z Media Impact Polska od 2014 roku jako Regionalny Kierownik Sprzedaży odpowiedzialny za województwa: śląskie, opolskie i świętokrzyskie, a z Grupą Onet od 2010 roku na stanowiskach Senior Key Account i Regionalny Kierownik Sprzedaży. W latach 2004-2007 pracował w Telekomunikacji Polskiej (później Orange Polska S.A.) jako opiekun klienta biznesowego VIP. Karierę zawodową rozpoczął w 2001 roku jako Regionalny Kierownik Sprzedaży na województwa śląskie i małopolskie w Eniro Polska.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.