31.07.2018 / Personalia / Ludzie
 

Beata Suchocka COO agencji RiverWood marketing

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Beata Suchocka (fot. materiały prasowe)
Beata Suchocka (fot. materiały prasowe)

Beata Suchocka jest managerem z ponad 15-letnim doświadczeniem w strategicznym i operacyjnym zarządzaniu obszarami marketingu i sprzedaży. Zajmowała się rozwijaniem i wdrażaniem nowych produktów oraz planowaniem i prowadzeniem kampanii 360 na rynku lokalnym i międzynarodowym.

Wcześniej pracowała m.in. jako Dyrektor Marketingu w Profile Vox, Kierownik Marketingu i Projektów Marketingowych w The Lorenz Bahlsen Snack World czy jako Starszy Kierownik Marki oraz Kierownik ds. Marketingu Handlowego w Wrigley Poland.

W strukturach RiverWood marketing Beata Suchocka odpowiedzialna będzie za zapewnienie właściwego funkcjonowania firmy, realizację celów biznesowych oraz zarządzanie budżetem i kilkudziesięcioosobowym zespołem

- To ważny krok w rozwoju RiverWood marketing - mówi Maciej Tomaszyk, CEO i wiceprezes agencji. - Beata jest nie tylko doświadczonym managerem i strategiem, ale posiada też bezcenną wiedzę o „klienckim” spojrzeniu na kampanie marketingowe, co z pewnością pozwoli nam udoskonalić komunikację z dotychczasowymi i przyszłymi Klientami.

RiverWood marketing (wchodząca w skład Grupy RiverWood) to agencja marketingu zintegrowanego, oferującą pełną obsługę we wszystkich kanałach komunikacji. Od 2011 roku współpracowała z takimi klientami, jak: Volkswagen Group, Lorenz Bahlsen, Phillip Morris International, Teva, Novartis, Kompania Piwowarska, Müller, Nestle, Mondelez, Amica, Microsoft, International Paper, Roche, Kraft Heinz, Pamapol, Mars, Lidl. 

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
TAGI

Riverwood


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 • Skrajności Wypaczają Rzeczywistość
  MLM a piramida finansowa
  Moim zdaniem MLM to ukryta piramida. Wykupując tzw. " pakiet startowy "...
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.