2.01.2017 / Personalia / Ludzie
 

Do zespołu Clear Communication Group dołączył Piotr Popa

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Piotr Popa
Piotr Popa

Jako starszy menadżer będzie odpowiadać za wsparcie bieżących projektów realizowanych przez agencję oraz pozyskiwanie nowych klientów. Dodatkowo na stanowisko starszego menadżera awansował Wojciech Dziewit, natomiast Martyna Siermicka jest od stycznia starszym konsultantem. Zespół agencji liczy obecnie 17 osób. 

Piotr Popa od 2008 r. do końca 2016 koordynował działania komunikacyjne i relacje z mediami w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, a następnie Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju i Ministerstwie Rozwoju, m.in. jako rzecznik prasowy i wicedyrektor Biura Ministra. Wcześniej był ekspertem ds. regulacji rynku medialnego w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji. Jest absolwentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie. W Clear Communication Group będzie m.in. zarządzał projektami, realizował zadania z zakresu public affairs oraz komunikacji kryzysowej.  

Wojciech Dziewit awansował w strukturach agencji na stanowisko starszego menadżera. Związany jest z Clear Communication Group od lutego 2010 roku, czyli praktycznie od początku istnienia agencji. Wcześniej pracował m.in. w agencji Point Of View. Jest absolwentem filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim. 

Martyna Siermicka jest od stycznia 2017 r. starszym konsultantem. Z CCG związana jest od sierpnia 2015 roku, wcześniej pracowała między innymi w Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana. Ukończyła Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Collegium Civitas. 

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.