19.11.2018 / Personalia / Ludzie
 

Dorota Goluch odpowiedzialna za rozwój serwisów internetowych "Gazety Wyborczej"

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Dorota Goluch (fot. Agora)
Dorota Goluch (fot. Agora)

W listopadzie br. Dorota Goluch, dotychczasowa redaktor naczelna Wysokieobcasy.pl, została dyrektorką biznesu serwisów internetowych "Gazety Wyborczej". W nowej roli będzie odpowiadać za rozwój i linię biznesową Wyborcza.pl, Wysokieobcasy.pl, Magazyn-kuchnia.pl oraz Logo24.pl.

Dyrektor biznesu serwisów internetowych to nowe stanowisko w pionie "Gazety Wyborczej". Zajmująca je Dorota Goluch będzie ściśle współpracować z działem strategii online dziennika oraz szefami poszczególnych serwisów wydawanych przez "Gazetę Wyborczą" w zakresie definiowania i realizowania ich strategii. Wspierać ją będą także dział technologii - przy projektach dotyczących rozwoju produktów, a także działy sprzedaży i promocji.

Do tej pory Dorota Goluch była szefową serwisu Wysokieobcasy.pl, odpowiedzialną m.in. za jego nową odsłonę udostępnioną jesienią br. Wcześniej kierowała redakcją serwisu Wyborcza.pl. Jest związania z Agorą od lipca 2014 roku. Poprzednio przez 8 lat pracowała w spółce Eurozet, m.in. jako redaktor wydania i wydawca w Radiu ZET oraz szef newsroomu Radia Plus. Pracę zaczynała jako dziennikarz lokalnych mediów w Lublinie.

Internetowe serwisy "Gazety Wyborczej" to przede wszystkim Wyborcza.pl - wraz ze stronami oddziałów lokalnych dziennika, Wysokieobcasy.pl, a także serwisy projektów redakcji, np. Sonar.wyborcza.pl czy BiQdata.pl. Dodatkowo w lipcu 2018 r., po zmianach w segmencie Prasa, "Gazeta Wyborcza" przejęła wydawanie czterech magazynów pionu Czasopisma i jednocześnie dwóch związanych z nimi serwisów internetowych: Magazyn-kuchnia.pl i Logo24.pl. W ten sposób powstał jeden zespół odpowiadający za rozwój prasowego portfolio Agory. Wydawcą wszystkich magazynów „Gazety Wyborczej” jest Joanna Mosiej-Sitek.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
TAGI

gazeta.pl


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.