3.06.2017 / Personalia / Ludzie
 

Kacper Kaźmierowicz przechodzi z K2 Media do AdPeak

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Kacper Kaźmierowicz  (fot. AdPeak)
Kacper Kaźmierowicz (fot. AdPeak)

W czerwcu agencja AdPeak wzmocniła dział SEM, na którego czele stanął Kacper Kaźmierowicz. Poprzednie 2 lata spędził w K2 Media, gdzie odpowiadał za obsługę klientów performancowych i e-commerce (głównie z branży finansowej oraz Heatlh&Beauty) oraz kompleksowe planowanie strategii SEM dla PZU.

W AdPeak będzie odpowiadał za rozwój kompetencji SEM i DoubleClick, poszerzenie oferty agencji oraz obsługę strategicznych klientów.

- Przejście Kacpra do AdPeak to bardzo ważny moment rozwoju agencji. Przynosi do nas doświadczenie z czołowego domu mediowego, w którym z sukcesami współpracował z uznanymi markami. W AdPeak będzie budował unikalne kompetencje SEMowe, które dopiero kiełkują na polskim rynku. Oprócz planowania strategii dla kluczowych klientów będzie zwiększał u nich świadomość takich narzędzi jak Optimize, Bing Ads, Yandex Metrica czy też modelowanie atrybucji przy użyciu DoubleClicka - opisuje Wojciech Morawski, założyciel AdPeak.

62809_bez-tytulu.png

AdPeak - Agencja SEM 

AdPeak jest agencją, której główne kompetencje leżą w obszarach SEM (AdWords, Bing Ads, Yandex) oraz SEO (Pozycjonowanie, Content Marketing, Link Building, Audyt). Oferuje również kompleksowe wsparcie w pozostałych elementach digital marketingu, takich jak Social Media oraz Web Analytics. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń, czynnie wspierając między innymi inicjatywę SEMcamp University.

Dane kontaktowe:

www.adpeak.pl

info@adpeak.pl

732 049 668

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
TAGI

AdPeak, k2


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.