9.07.2018 / Personalia / Ludzie
 

Katarzyna Jakubów-Tyka kierownikiem Działu SEO w agencji Netim

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 

Po prawie siedmiu latach Katarzyna Jakubów-Tyka zakończyła pracę w firmie Artefakt należącej do Grupy Bauer Media i objęła stanowisko kierownika Działu SEO we wrocławskiej agencji Netim. 

Doświadczenie Katarzyna zdobywała przechodząc przez kolejne szczeble kariery w branży SEO, od specjalisty przez starszego specjalistę do lidera zespołu SEO. W codziennej pracy odpowiadała za opracowywanie i realizację strategii działań SEO dla kluczowych klientów firmy, serwisów e-commerce, portali zasięgowych i stron firmowych, w tym pozycjonowanie strony firmowej oraz konsulting i bieżące doradztwo w zakresie pozycjonowania stron internetowych i jego korelacji z innymi działaniami marketingu internetowego (video, social media).

Współtworzyła zaplecze, opracowywała rozwiązania i  strategie pozycjonowanie na zagranicę na rynkach Wielkiej Brytanii, USA, Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Turcji i Czech. Współtworzyła podstawy współpracy z copywriterami. Zajmowała się również koordynacją pracy zespołu specjalistów SEO, wsparciem ich rozwoju i weryfikacją postępów oraz przeprowadzała szkolenia.

W firmie Netim Katarzyna będzie odpowiadała za pracę i rozwój zespołu specjalistów SEO i Content Marketingu, wsparcie rozwoju oferty i promocji firmy oraz konsulting i realizację strategii SEO dla strategicznych klientów.

- Impulsem do zmiany firmy była dla mnie chęć podjęcia nowych wyzwań oraz znalezienie miejsca gdzie będę miała większy wpływ na kierunek rozwoju firmy. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem, zarządzaniu zespołem i realizacji strategii SEO chcę wraz z Pawłem (właściciel agencji Netim) wykorzystywać do wprowadzenia firmy na kolejny etap jej rozwoju. Kluczowe jest dla mnie wypracowywanie relacji i metod współpracy z wewnętrznymi zespołami marketingu klientów stając się wraz z nimi jednym zespołem projektowym, integralną częścią ich firm - Katarzyna Jakubów-Tyka. 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
TAGI

Netim


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (1)
Marta
1. Marta, 188.146.165.*, 10.07.2018 / 13:40
Gratulacje i powodzenia :)
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.