14.06.2018 / Personalia / Ludzie / Biznes
 

Łucja Gdala oraz Sławomir Kornicki na czele agencji Booost (Grupa S/F)

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Od lewej: Marcin Jeziorski, Sławomir Kornicki i Łucja Gdala (fot. Boost)
Od lewej: Marcin Jeziorski, Sławomir Kornicki i Łucja Gdala (fot. Boost)

Grupa S/F przyspiesza realizację strategii digitalizacji usług w oparciu o dane. Dzięki nowej inwestycji, już od tego kwartału przy wdrażaniu kampanii będzie wykorzystywać platformy DMP oraz narzędzia Marketing Automation by docierać do konsumentów z hiperspersonalizowanym przekazem w czasie rzeczywistym. W tym celu uruchomiła Booost - agencję zajmującą się performance marketingiem na czele której stanęli doświadczeni mediowcy – Łucja Gdala oraz Sławomir Kornicki, m.in. współautorzy sukcesu domów mediowych Codemedia i Mediacontacts. 

- Już od dłuższego czasu wykorzystywaliśmy big data do optymalizacji naszych działań. Nie tylko te, z których korzysta większość konkurentów, czyli ogólnodostępne narzędzia Google czy FB, ale też big data na bazie narzędzi z domu badawczego IQS (Opinie.pl, Brand Spy czy Traffic Booster), które pozwalają na dogłębną analizę potrzeb już na początku procesu kreatywnego. Jednak każda nasza kampania generuje kolejne dane, które albo nie są przez klientów wykorzystywane albo robią to inne podmioty niezintegrowane z nami - dlatego dostrzegliśmy potrzebę stworzenia podmiotu, który będzie te dane integrował w celu większej efektywności sprzedaży. W naturalny sposób to powinien być podmiot wyspecjalizowany w performance marketing. Od środy w ramach Grupy S/F rozpoczęła działalność Booost, a big data staje się kluczowym elementem naszego DNA – komentuje Marcin Jeziorski, CEO Grupy S/F. – Chcemy stworzyć nową jakość, być pierwszą grupą komunikacyjną w Polsce, która na każdym etapie tworzenia komunikacji łączyć będzie myślenie kreatywne z optymalizacją na bazie danych.

Booost będzie specjalizować się w aktywacji konsumentów i zwiększaniu sprzedaży dzięki wykorzystaniu danych ze wszystkich istotnych w procesie sprzedaży źródeł. Swoje produkty i usługi kierować będzie do dotychczasowych blisko 50ciu klientów grupy oraz nowych odbiorców. Jej działania będą synergiczne z pozostałymi agencjami w grupie: Scholz & Friends Warszawa, The Digitals i EMLAB.

- Skupiamy się na maksymalizacji wyników sprzedażowych naszych klientów w każdym kanale.  Osiągamy to dzięki wykorzystaniu danych w czasie rzeczywistym integrowanych na platformach DMP. Big data jest kluczowa w procesie, bo dzięki danym wiemy dokładnie kim jest nasz klient, wiemy co mu powiedzieć i w jakim momencie, a w konsekwencji dotrzeć do niego z przekazem dostosowanym do jego potrzeb, zaangażować go i aktywować zakupowo. O procesie sprzedażowym myślimy więc kompleksowo, włączając to proces posprzedażowy i know-how w budowie marek pozostałych spółek w Grupie – komentuje Sławomir Kornicki, Partner Zarządzający i Chief Data Officer Booost.

Booost będzie działać w oparciu o najnowsze, zaawansowane narzędzia big data: m.in. DMP oraz marketing automation. Elementem wdrażanych rozwiązań będzie też ochrona reputacji klientów online (brand safety) i walka z oszustwem w internecie (fraud).

Na czele agencji stanęli doświadczeni mediowcy: Sławomir Kornicki oraz Łucja Gdala jako Partnerzy Zarządzający. Oboje są ekspertami rynku reklamy online z 20 letnim doświadczeniem, które zdobywali w największych grupach marketingowych w Polsce. Z sukcesem też stworzyli w 2008 roku dom mediowy Codemedia, w który udziały sprzedali w 2017 roku.

 

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.