7.11.2017 / Personalia / Ludzie
 

Małgorzata Ohme redaktor naczelną serwisu kobieta.onet.pl

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Małgorzata Ohme (fot. Grupa Onet-RASP)
Małgorzata Ohme (fot. Grupa Onet-RASP)

Z początkiem listopada do Grupy Onet-RAS Polska dołącza Małgorzata Ohme, która obejmie stanowisko redaktor naczelnej serwisu kobieta.onet.pl. Będzie odpowiedzialna m.in. za rozwój serwisu, w tym treści wideo oraz nowe formaty redakcyjne. 

Małgorzata Ohme podkreśla, że jej priorytetem będzie budowanie autentyczności i więzi z czytelniczkami: Pracuję dla kobiet i z kobietami. Wszystko, co najważniejsze - wiem od nich. Bedę pracowała nad tym, by serwis kobieta.onet.pl stał się jak najbliższy kobietom i jak najbardziej angażujący. Dla mnie kluczowe jest, by kobiety poczuły, że to ich miejsce, że są tu w centrum zainteresowania, że znajdą tu treści o ważnych dla siebie sprawach, że ktoś czeka na ich obecność. Kobiety, gdy są razem, mogą zmieniać świat na lepsze. Jest w nich ogromna siła. 

"Bardzo się cieszę, że Małgorzata dołącza do naszego zespołu. Serwisy z kategorii Styl Życia w domenie onet.pl to jedne z najchętniej wybieranych serwisów kierowanych do kobiet-internautek. Mamy dziś 5,6 mln realnych użytkowników, co przekłada się średnio na przeszło 90 mln odsłon każdego miesiąca. Zamierzamy stale podnosić poprzeczkę tak pod względem ilościowym, jak i jakościowym." komentuje Marta Badurek zarządzająca segmentem Women&Lifestyle w Grupie Onet-RAS Polska. 

Małgorzata Ohme to jedna z najpopularniejszych polskich psychologów, pisarka i dziennikarka. W przeszłości kierowała m.in. segmentem lifestyle w Grupie WP, była redaktor naczelną serwisu Mamadu.pl (Grupa naTemat) oraz redaktor naczelną magazynu „Gaga”. Prowadziła też autorskie programy telewizyjne „Życie od kuchni” w TVP2 i „Okiem Ohme” w TLC, była jurorką w talent show „Aplauz, aplauz” w TVN. Jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w warszawie, specjalizuje się w psychologii dziecięcej, psychoterapii rodzinnej oraz psychologii współczesnej kobiety.

Od listopada 2017 prowadzi w Onecie swój autorski program „Oczami matki”.

 

 

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.