4.12.2018 / Personalia / Ludzie
 

Marcin Augustyniak obejmie stanowisko Client Director of Data Tank w Selectivv

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Marcin Augustyniak (fot. Selectiv)
Marcin Augustyniak (fot. Selectiv)

Selectivv rozszerza struktury swojego działu badawczo-analitycznego. Marcin Augustyniak - obejmie stanowisko Client Director of Data Tank, a Katarzyna Rode, będzie pełniła obowiązki Project Managera of Data Tank. 

Do obowiązków Marcina Augustyniaka będzie należeć rozwój produktów z obszaru badań i analiz, negocjowanie umów oraz rozwój sprzedaży usług z segmentu badawczo-analitycznego.

Nowy Client Director w Selectivv jest z wykształcenia socjologiem. Od 2000 roku zajmuje się badaniami społecznymi i marketingowymi. Przed dołączeniem do zespołu Selectivv w latach 2015-2018 pracował w MANDS Badania Rynku i Opinii, gdzie był odpowiedzialny za planowanie oraz realizację badań marketingowych, ze szczególnym uwzględnieniem branży retail. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami badawczymi. Do jego zainteresowań badawczych należą zagadnienia związane z wnioskowaniem z wykorzystaniem różnych źródeł informacji oraz rozwój analiz na podstawie danych behawioralnych.

Katarzyna Rode (fot. Selevtiv)

Katarzyna Rode dołączyła do zespołu Selectivv we wrześniu tego roku jako analityk. W listopadzie awansowała i objęła stanowisko Project Managera of Data Tank. Do jej obowiązków należy rozwijanie produktów z obszaru badań i analiz, projektowanie, a także realizacja badań i usług z segmentu badawczo-analitycznego.

Dzięki wykształceniu kognitywistycznemu, ma interdyscyplinarną wiedzę z zakresu analizy i eksploracji danych, projektowania paradygmatów badawczych, a także wykorzystania nowoczesnych technologii w praktyce. Swoją wiedzę badawczą i projektową Katarzyna współpracując przez lata z wieloma instytucjami naukowymi m.in z Instytutem Biologii Doświadczalnej w Warszawie (PAN), Wydziałem Psychologii (UW) czy Interdyscyplinarnym Centrum Nowych Technologii w Toruniu.

Pracując jako Project Manager w firmie Sports Excite sp. z o.o. zdobyła niezbędne doświadczenie do prowadzenia i realizacji projektów łączących w sobie aktywności z zakresu marketingu i nauki, dbając przy tym o integrację kompetencji technologicznych. Katarzyna interesuje się również UX (ang. User Experience), czyli projektowaniem systemów interaktywnych zorientowanych na użytkownika.  Ważna jest dla niej intuicyjność tworzonego produktu, płynność interakcji i terminologia zrozumiała dla użytkownika.  

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
TAGI

Selectiv


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.