4.09.2018 / Personalia / Ludzie
 

Marcin Klimkowicz nowym dyrektorem ds. rozwiązań lojalnościowych w Mastercard

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Marcin Klimkowicz (for. Mastercard)
Marcin Klimkowicz (for. Mastercard)

1 września 2018 r. rolę dyrektora ds. rozwiązań lojalnościowych w polskim oddziale Mastercard Europe objął Marcin Klimkowicz. W swojej nowej roli będzie nadzorował program Priceless Specials w Polsce, odpowiadając za jego strategię rozwoju, rynkową ekspansję i za zapewnienie uczestniczącym w nim konsumentom przyjaznych i efektywnych narzędzi do korzystania z jego funkcji. Na nowym stanowisku Marcin Klimkowicz będzie raportować bezpośrednio do dyrektora generalnego polskiego oddziału firmy, Bartosza Ciołkowskiego.

Klimkowicz dołączył do zespołu Mastercard w 2015 r. jako menedżer ds. współpracy z detalistami-partnerami programu Priceless Specials. Od samego początku był zaangażowany we wprowadzenie programu na polski rynek oraz jego rozwój na dalszych etapach. Wraz z zespołem nawiązał współpracę ze zróżnicowanym gronem sieci detalicznych, które dołączyły do Priceless Specials, w tym z jednymi z najbardziej renomowanych marek na polskim rynku. Z kolei poprzez współpracę z uczestniczącymi w programie bankami – wydawcami kart Mastercard przyczynił się do umocnienia pozycji rynkowej Priceless Specials.

Marcin Klimkowicz ma 14-letnie doświadczenie zawodowe. Przed dołączeniem do Mastercard, pełnił różne funkcje w obszarach sprzedaży, marketingu oraz lojalności klienta. Pracował m.in. dla firm PAYBACK i Groupon, gdzie odpowiadał za rozwój, w tym pozyskiwanie nowych partnerów. Pracował także w British American Tobacco, gdzie po ukończeniu programu menadżerskiego, zajmował kilka stanowisk kierowniczych w działach marketingu, sprzedaży oraz zarządzania produktem. Marcin Klimkowicz ukończył studia magisterskie z ekonomii na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. 

- Priceless Specials jest jednym z naszych flagowych produktów, dzięki któremu łączymy siły banków i detalistów, aby konsumenci mogli czerpać dodatkowe korzyści z płacenia kartą. Znajomość rynku konsumenckiego i umiejętność tworzenia ekosystemu, w ramach którego sprawnie i owocnie współpracują różne strony, to kluczowe kompetencje na stanowisku menedżera nadzorującego ten program. Dlatego z pełnym przekonaniem powierzam Marcinowi to zadanie, ponieważ zdążył już pokazać, że to właśnie są jego mocne strony. Ponadto zna on Priceless Specials od podszewki i jestem pewien, że pod jego przewodnictwem nasza oferta lojalnościowa będzie się nadal bardzo dobrze rozwijać – mówi Bartosz Ciołkowski, dyrektor generalny polskiego oddziału Mastercard Europe.

 

Program Priceless Specials jest adresowany do posiadaczy kart Mastercard i Maestro wydanych w Polsce przez uczestniczące w programie banki. Opłacone kartą zakupy u współpracujących detalistów są nagradzane punktami i nagrodami. Użytkownik programu nie musi więc nosić w portfelu osobnych kart lojalnościowych od poszczególnych detalistów – wystarczy, że ma przy sobie swoją kartę płatniczą, której zazwyczaj używa. Cechą wyróżniającą program są oferty specjalne, dopasowane do zwyczajów konkretnego konsumenta. Kolejną zaletą jest szybka gratyfikacja uczestnika. Z programem współpracuje bowiem już ponad 70 marek detalicznych, a dodatkowo 13 banków – wydawców kart Mastercard. Priceless Specials został doceniony przez specjalistów z branży podczas gali Loyalty Awards, otrzymując główną nagrodę w kategorii „Najlepsze działania lojalnościowe w usługach dla konsumentów”.

 

###

 

Kontakt dla mediów

Anna Marciniak Agencja Solski Communications 

Communications Manager, Mastercard Zespół Mastercard

anna.marciniak@mastercard.com tel. +48 (22) 242 86 29, -26, -34

tel +48 (22) 526 12 60 mastercard@solskipr.pl

 

O Mastercard

Mastercard (NYSE:MA) jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Nasza sieć przetwarzania płatności łączy konsumentów, instytucje finansowe, sprzedawców, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach na całym świecie. Produkty i rozwiązania Mastercard sprawiają, że codzienne czynności związane z zakupami, podróżami, prowadzeniem firmy czy zarządzaniem finansami są dla każdego łatwiejsze, bezpieczniejsze i bardziej efektywne. Śledź nas na Twitterze @MastercardPL, przyłącz się do dyskusji na Beyond The Transaction Blog oraz zasubskrybuj najnowsze informacje z Centrum Prasowego Mastercard.

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.