31.08.2018 / Personalia / Ludzie
 

Marcin Komarzewski dyrektorem zarządzającym agencji 2 KOMA 7

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Marcin Komarzewski (fot. 2 KOMA 7)
Marcin Komarzewski (fot. 2 KOMA 7)

Od września br. Marcin Komarzewski obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego w agencji 2 KOMA 7. Będzie odpowiadał za współtworzenie strategii rozwoju agencji, koordynację i nadzór całego zespołu oraz reprezentowanie agencji w kontaktach z klientami.

Przez ostatnich 11 lat Komarzewski związany był z Edipresse Polska. Od grudnia 2014 roku jako dyrektor promocji platformy people & glossy nadzorował działania marketingowe w pięciu tytułach prasowych: Viva!, Party. Życie Gwiazd, Uroda Życia, Flesz, Gwiazdy & styl oraz Viva! Moda. W kwietniu 2017 roku objął funkcję szefa promocji w nowo powstałej multimedialnej platformie people, glossy, style & beauty, do której, poza wcześniejszymi tytułami, dołączyły serwisy online z portfolio firmy: Wizaz.pl, Party.pl i viva.pl.

Do zadań Komarzewskiego należała m.in. koordynacja działań promocyjnych tytułów, tworzenie strategii, koordynacja budżetów, wsparcie biur reklamy, współpraca z mediami zewnętrznymi, kreowanie projektów specjalnych oraz dużych eventów, w tym m.in. Flesz Fashion Night czy Viva! Photo Awards. 

- Przez ponad 11 lat praca w Edipresse Polska dała mi możliwość nieustannego rozwoju i realizacji bardzo ciekawych projektów. Był to czas wprowadzania na rynek nowych magazynów, kreowania nowatorskich produktów i usług, okrągłych jubileuszy, wymagających czasów wdrażania zmian i innowacji związanych z szybkim rozwojem internetu. Zdobyte przez ten okres doświadczenie, pozwoliło mi z powodzeniem kierować działaniami z zakresu promocji i marketingu dużej platformy, w skład której wchodziły magazyny będące liderami rynku, jak i serwisy dające unikatowy content. Nadszedł jednak czas nowych wyzwań - skomentował Marcin Komarzewski.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
TAGI

2 KOMA 7


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.