22.02.2018 / Personalia / Ludzie
 

Mindshare Polska: Awanse i nowi liderzy zespołów klienckich

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Od lewej: Anna Milewska, Żaneta Szysz, Małgorzata Żeleźnik
Od lewej: Anna Milewska, Żaneta Szysz, Małgorzata Żeleźnik

Żaneta Szysz objęła funkcję Director Client Leadership i będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem realizującym działania komunikacyjne dla wszystkich brandów koncernu Unilever w Polsce. Nowym Managerem w zespole pracującym dla marek Unilever została Małgorzata Żeleźnik, która zarządza działem Food. Natomiast Anna Milewska, pełniąca dotychczas funkcje Head of the Team Unilever, obejmuje nadzór nad pracami zespołu Client Leadership odpowiedzialnego za obsługę m.in. koncernów Sanofi, BP, Volvo oraz booking.com. 

Żaneta Szysz na stanowisku Director, Client Leadership będzie nadzorować realizację działań komunikacyjnych dla wszystkich marek należących do koncernu Unilever oraz zarządzanie bieżącą obsługą klienta w Polsce. Posiada ośmioletnie doświadczenie w tworzeniu kompleksowych strategii  i komunikacji marketingowej. Do zespołu domu mediowego Mindshare Polska dołączyła w 2016 roku, obejmując stanowisko Managera. Jej dotychczasowe obowiązki przejmuje Małgorzata Żeleźnik. Żaneta Szysz i Małgorzata Żeleźnik wcześniej pracowały w agencji ZenithOptimedia, obsługując mediowo m.in. Totalizator Sportowy, a także marki z porfolio L’Oreal.

Wraz ze zmianami w obsłudze teamu Unilever, Anna Milewska, Director w pionie Client Leadership, przejmuje zarządzanie pracami zespołu odpowiedzialnego za obsługę koncernu Sanofi, BP, Volvo, United International Pictures, czy platformy Booking.com. Anna Milewska do grona dyrektorów Mindshare Polska dołączyła w 2015 roku, obejmując stanowisko Director pionu Client Leadership. 

Z branżą mediową jest związana od ponad 20 lat, doświadczenie zawodowe gromadziła m.in. w ZenithOptimedia Group czy Bates Poland.

 

 

 

 

 

 

 

***

 

 

 

 

 

O Mindshare Polska

 

Mindshare Polska jest oddziałem globalnego domu mediowego Mindshare z siedzibą w Londynie, realizującego kompleksowe strategie reklamowe zarówno dla międzynarodowych korporacji, jak i firm działających

regionalnie i lokalnie na poszczególnych światowych rynkach. Dom mediowy Mindshare skupia specjalistów zajmujących się przygotowaniem strategii mediowych, planowaniem i zakupem mediów oraz implementacją działań reklamowych w ramach czterech pionów agencji: Business Planning, Exchange, Invention oraz Client Leadership. Mindshare Polska jest pionierem w zakresie planowania i realizacji działań w nowych mediach 

– na polskim rynku jako jeden z pierwszych wyodrębnił dział interaktywny (początkowo pod nazwą 

MS Interaction, obecnie Invention), specjalizujący się w kampaniach realizowanych online oraz w planowaniu 

i implementacji niestandardowych rozwiązaniach reklamowych w nowych mediach. Mindshare Polska współtworzy GroupM, największą na świecie strukturę negocjacyjną, zwiększając tym samym przewagę konkurencyjną i korzyści dla swoich klientów na polskim rynku.

 

 

 

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.