3.04.2017 / Personalia / Ludzie
 

Nowa osoba zarządzająca finansami Leo Burnett Warsaw

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Sylwia Milczarek (fot. Leo Burnett)
Sylwia Milczarek (fot. Leo Burnett)

Od maja Sylwia Milczarek zarządzać będzie finansami w Leo Burnett Warsaw. Na tym stanowisku zastąpi Mariolę Sobieraj, dotychczasową Dyrektor ds. Finansów agencji.

Milczarek będzie odpowiedzialna m.in. za pracę z Zarządem i Centralą oraz raportowaniem zewnętrznym, za wdrożenie systemów finansowych, rentowność klientów oraz inne działania wspomagające prace działu finansowego organizacji w ramach grupy Publicis Communications, do której należy Leo Burnett Warsaw.

Dotychczas Milczarek obejmowała stanowisko kontrolera finansowego w Publicis Communications Group i współpracowała bezpośrednio z Elżbietą Ochocką, Country CFO Publicis Communications.

Sylwia Milczarek związana jest z Grupą Publicis od 2008 roku. W zeszłym roku jako jedyna osoba z Polski znalazła się w grupie 20 finalistów międzynarodowego konkursu organizowanego przez Publicis Groupe - “Talent Pool, Top 20 above 20”, którego celem było wyłonienie młodych, utalentowanych ludzi nowej generacji dysponujących cechami przywódczymi i wyróżniających się unikalnymi kompetencjami.

- Dziękujemy bardzo Marioli Sobieraj za te 15 lat pracy w Leo Burnett. Jestem pewien, że zabierze cząstkę tej agencji ze sobą. Sylwia Milczarek – przedstawiciel młodego pokolenia finansistów, to wychowanka branży reklamowej, która dobrze rozumie wyzwania zmieniającego się ekosystemu. Z pewnością będzie bardzo mocnym wsparciem dla agencji i jej klientów. Fakt, że rozpoznano jej talent również na międzynarodowym poziomie całej grupy, pomoże jej szybko zasymilować się w nowym miejscu. Cieszę się, że dołącza do naszego zespołu  – powiedział Tomasz Pawlikowski, CEO Leo Burnett Warsaw.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.