2.01.2015 / Mobile
 

Amerykanie wolą Samsunga Galaxy niż iPhone'a

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
(KG)
 
EAST NEWS
EAST NEWS

Kiedy okazało się, że w Chinach Samsung sprzedaje mniej smartfonów niż Xiaomi, część ekspertów sugerowała, że koreański gigant podąży w dół szlakiem, który przetarła wcześniej Nokia. Teraz jednak wydaje się, że te prognozy były zdecydowanie przedwczesne. Według najnowszych badań właściciele iPhone 6 i 6 Plus są mniej zadowoleni ze smartfonów niż posiadacze modeli Galaxy.

Powodem spadku Apple, które była najpewniej afera #Bendgate z wyginającym się iPhonem 6 i późniejsza, nerwowa reakcja koncernu na medialne doniesienia o wpadce - takie jak zerwanie stosunków z niemieckim czasopismem Computer Bild, który jako jeden z pierwszych pokazał, że nowe urządzenie Apple się wygina.

Z dziwnej przypadłości, śmiali się jednak wszyscy - Samsung, LG, Nokia, Heineken, sieć fast food oraz nawet... producent słodyczy. A jak koreański gigant zaatakował Apple? Również przez wpis na oficjalnym profilu na Twitterze. - Zaokrąglony. Nie zgięty. Galaxy Note Edge - napisali przedstawiciele firmy.

Wpadka Apple była szczególnie brzemienna w skutkach, bo firma od lat tworzy wizerunek firmy elitarnej, a wyginający się smartfon o wysokiej jakości na pewno nie świadczy. Oliwy do ognia dolało lekceważenie problemu ze strony koncernu.

- Przy normalnym użytkowaniu sprzętu nie powinno dojść do jego wyginania - napisała firma Apple w oświadczeniu przekazanym mediom.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.