8.02.2019 / Mobile / E-commerce
 

Apple Pay jest już dostępne w mobilnej aplikacji Allegro

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
źródło: Allegro
źródło: Allegro

Aplikacja mobilna Allegro została pobrana na ponad 900 tysięcy urządzeń z iOS, a 40% z jej użytkowników kupuje już wyłącznie za pośrednictwem mobilnej wersji Allegro. Od wczoraj mogą płacić także za pośrednictwem usługi Apple Pay.  

Klienci Allegro będą mogli korzystać z Apple Pay w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Głównymi zaletami tego rozwiązania są wygoda, bezpieczeństwo i ochrona prywatności. Apple Pay pozwala na przechowywanie danych karty płatniczej w telefonie i realizowanie płatności dosłownie za pomocą jednego kliknięcia. W trakcie transakcji nikt nie otrzymuje dostępu ani nie przechowuje danych klientów. Aplikacja Allegro już teraz umożliwia dodawanie kart płatniczych i wygodną płatność w formule one-click. Inne metody mobilnych płatności dostępne na Allegro to Google Pay oraz BLIK.

Przez ostatnie dwa lata Allegro rozwinęło wiele dodatkowych usług dostępnych dla klientów tam gdzie potrzebują ich najbardziej - na samej platformie, w czasie rzeczywistym, kiedy robią zakupy. Wszystkie tworzone były z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych. 

- Allegro Finanse to zbiór rozwiązań stworzony wraz z licznymi partnerami dla kupujących na Allegro. Wśród nich są raty 0% w formie odnawialnego kredytu, leasing czy ubezpieczenia. Stworzyliśmy je podobnie jak całą naszą platformę. Chcemy, żeby korzystanie z nich było łatwe, intuicyjne i przyjazne dla klientów. Co ważne, są dostępne w całości na Allegro. Możemy je zaoferować dzięki licznym partnerstwom. Ciągle szukamy nowych firm z którymi moglibyśmy podjąć współpracę. To dobre czasy dla fintechów, szczególnie w świetle nadchodzących regulacji PSD2, która umożliwi działalność mniejszym operatorom płatności. Jak wiadomo, im większa konkurencja tym bardziej korzystna oferta dla klientów. Na pewno uda nam się przekuć ten trend na rozwiązania z których nasi klienci będą zadowoleni - tłumaczy Maciej Biniek, dyrektor ds. płatności w Allegro. 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.