1.03.2017 / Portale
 

„Dzień dobry emocje” pod takim hasłem startuje kampania serwisu Gazeta.pl

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 

Najnowsza kampania wizerunkowa portalu Gazeta.pl rozpoczęła się dziś. Reklamy z hasłem „Dzień dobry emocje” mają podkreślić angażujące, jakościowe treści w odpowiednim kontekście i promują portal w mediach internetowych, prasie, radiu, kinie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej.  

– Od zawsze mocną stroną Gazeta.pl jest redakcja i newsowe DNA –  potrafimy doskonale opowiadać historie i przede wszystkim pokazywać je w interesującym kontekście. To właśnie pozwala nam skutecznie angażować czytelników, którzy wracają do nas po treści. I – przede wszystkim – po emocje – mówi Paweł Stremski, dyrektor portalu Gazeta.pl.

Kampania wizerunkowa „Dzień dobry emocje” podsumowuje strategię Gazeta.pl – angażowania czytelników za pomocą treści, które dostępne są na ekranach laptopów i smartfonów, na platformach społecznościowych i w aplikacjach mobilnych. Celem kampanii jest zwiększenie świadomości marki Gazeta.pl i  dotarcie do szerszej grupy docelowej, ze szczególnym uwzględnieniem młodszych internautów.

- Nowe spoty reklamowe Gazeta.pl pokazują jak, dzięki emocjom i odpowiedniemu kontekstowi, pozornie zwyczajne czy nudne zdarzenia zamieniają się w interesujące historie, o których warto czytać. – Słynne 5 bramek w 9 minut? Fikcyjna republika San Escobar? Kontrowersyjny zakaz wjazdu dla muzułmanów do USA? Te historie żyją swoim życiem – rozmawiamy o nich w windach, w poczekalniach i w sklepach. Budzą wielkie emocje, a prawdziwa historia zaczyna się właśnie od nich. I takie historie chcemy opowiadać codziennie, bo właśnie w nich tkwi nasza największa siła – mówi Paweł Wujec, dyrektor Segmentu Internet Agory.

Gazeta.pl jest dziś najbardziej mobilnym portalem w Polsce – aż 48% odsłon w jego serwisach jest wykonywanych za pośrednictwem smartfonów*. Dzięki nowym produktom i formatom Gazeta.pl jest także jednym z liderów na Facebooku – profil portalu oraz jego treści należą do najbardziej angażujących w Polsce. – Jako pierwsi postawiliśmy na rozwiązania tworzone specjalnie dla użytkowników urządzeń mobilnych i Facebooka: formaty, produkty oraz natywny społecznościowy kontent. W połączeniu z jakością, zaangażowaniem i technologią pozwoliły nam one osiągnąć pozycję medium nr 1 w mediach społecznościowych, które są obecnie najszybciej rosnącym rynkiem i często pierwszym źródłem informacji dla użytkowników – dodaje Paweł Stremski.

Kampania „Dzień dobry emocje” to cztery spoty wideo oraz jedenaście spotów radiowych, w których w rolę lektora wcielił się Wojciech Malajkat.

Za kreacje odpowiada butik kreatywny Warsaw by The Sea, a media zaplanował dom mediowy Blue 449 | Starlink.

Kampania potrwa do końca marca br. i będzie prowadzona na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS, w telewizji (m.in. METRO, Stopklatka, TVN, TVN24, Polsat), w kinach (sieci kin Helios i Gutek), w internecie (media społecznościowe,  YouTube, serwisy VOD), a także w radiu (Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio, RMF FM) oraz w prasie („Polityka”, „Glamour”, „Elle”).

- Dzisiaj w redakcji Gazeta.pl dzień pełen emocji, bo startujemy z kampanią reklamową - największą jaką kiedykolwiek zrobiliśmy - możemy przeczytać w serwisie. - To dla nas duża rzecz. I dlatego opowiadamy w niej historie, którymi wspólnie żyliśmy i żyjemy. O politykach, którzy Was wkurzają albo inspirują, o sportowcach, którzy dają Wam chwile wzruszeń, albo zawodu, o wydarzeniach, które bawią do łez i takich, w które aż trudno uwierzyć. Każda z tych historii to tysiące komentarzy, lajków i szerów. Każda to mnóstwo emocji. W Gazeta.pl wierzymy, że prawdziwa historia zaczyna się tam, gdzie pojawiają się emocje. I właśnie takich historii dla Was szukamy.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.