15.06.2018 / Portale
 

Onet uruchamia chatbota, który na bieżąco będzie informował o mundialowych wydarzeniach

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
fot. Pexels
fot. Pexels

Onet udostępnił chatbota, z którym za pośrednictwem Messengera użytkownicy serwisu będą mogli porozmawiać o najświeższych wydarzeniach ze stadionów piłkarskich, wynikach meczów i polskiej reprezentacji. Jeśli użytkownik wybierze subskrybcję "pilne wydarzenia", to informacje o tym, co aktualnie dzieje się na mundialu, pojawią się w oknie Messengera natychmiast po opublikowaniu ich w serwisie Onet Sport. 

- Badamy różnorakie możliwości zaangażowania użytkownika, które ułatwią mu dotarcie do naszego contentu w różnych kanałach, nie tylko na stronach portalu. Do testów wybraliśmy celowo okres mundialu, ponieważ właśnie teraz przygotowujemy dla czytelników najbardziej unikalną i niezwykle różnorodną ofertę. Po pierwszej konwersacji z chatbotem jestem podekscytowany możliwościami, jakie daje ten mechanizm, mam nadzieję, że użytkownicy podzielą mój entuzjazm - komentuje Paweł Jurek - dyrektor zarządzający segmentem Onet.

Chatbot dla użytkowników Onetu powstał we współpracy z KODA Bots. Marta Ogórkiewicz z KODA Bots podkreśla, że chatboty na Messengerze to dodatkowy kanał dla wydawców, dzięki któremu mogą dostarczyć swoim użytkownikom wartość w postaci spersonalizowanych aktualizacji:

- Cieszę się, że współpracujemy z tak innowacyjnym i otwartym partnerem, który stawia na chatbota w komunikacji z fanami. Onet Sport to świetna i użyteczna marka. Wartościowy kontent kanału, połączony z tym sprytnym, socialowym narzędziem z pewnością zaangażuje entuzjastów futbolu – dodaje Marta Ogórkiewicz. 

Poza pilnymi powiadomieniami chatbot oferuje jeszcze dwie opcje: cykliczne informowanie o wydarzeniach na mundialu, natomiast kibice, którzy potrzebują informacji w danym momencie mogą skorzystać z opcji prostej rozmowy, w trakcie której chatbot reaguje na wpisane frazy i poda bieżące newsy na dany temat. 

Aby używać chatbota na Messengerze i na bieżąco śledzić, co dzieje się na mundialu, należy: wejść na fanpage Onet Sport lub odnaleźć profil Onet Sport na messenger.com lub w aplikacji mobilnej, kliknąć "Wyślij wiadomość", a następnie „Rozpocznij" w oknie wiadomości. 

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.