17.07.2017 / Portale
 

Parkiet.com zyskuje nową odsłonę.

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
Parkiet.com - materiały prasowe
Parkiet.com - materiały prasowe

Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet” uruchamia nową odsłonę serwisu parkiet.com. Kluczowe zmiany dotyczą personalizacji serwisu przez użytkownika, m.in. wybierania przez niego interesujących tematów oraz narzędzi do śledzenia informacji o spółkach. 

Dzięki połączeniu z social media jesteśmy najszybsi w przekazywaniu informacji. To ważne, bo poszerza nam się grono odbiorców. Nową stronę dedykujemy wszystkim zainteresowanym rynkiem: tym, którzy chcą wiedzieć, jakie zyski przynoszą fundusze inwestycyjne, które obligacje kupić, jakie lokaty i ubezpieczenia wybrać, czy warto inwestować na rynku nieruchomości lub sztuki – wymienia Andrzej Stec, redaktor naczelny Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet”. 

Personalizacja i lepsze user experience

Serwis wzbogacono m.in. o zakładkę „Twój Parkiet”, której treść można skonfigurować wedle własnych preferencji. Pojawiła się też funkcjonalność pozwalająca na zachowanie treści wybranych artykułów na później, nowe opcje społecznościowe, a  z myślą o większej wygodzie użytkownika dodano narzędzie, które pozwala odsłuchiwać treść artykułów (Lektor). 

Pełna wiedza o rynku

Planując zakres zmian, zadbano o zróżnicowany, ale zintegrowany kontent. W parkiet.com znajdziemy m.in. najnowsze wiadomości i fragmenty dłuższych materiałów z wydania gazety. Jednak nacisk postawiono przede wszystkim na jakościowe komentarze i opinie, czyli ocenę tego, co się dzieje na giełdzie, oraz dodatkowe, dostępne tylko w kanale elektronicznym informacje ułatwiające inwestowanie i oszczędzanie. Serwis publikuje też aktualne dane giełdowe i finansowe. Na stronach artykułowych wyświetlają się komponenty z aktualnymi notowaniami; dostępna jest także Parkiet TV, czyli jedyna telewizja giełdowa z programami live, emitowanymi na żywo bezpośrednio z redakcji. 

Duży nacisk na mobile

Nowej odsłonie parkiet.com towarzyszy rozbudowana wersja mobilna. – Ważną grupą docelową nowego parkiet.com są młodsi odbiorcy. Dla nich wersja mobilna serwisu została przygotowana jako źródłowa – mówi Tomasz Goss-Strzelecki, z-ca redaktora naczelnego Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet”, odpowiedzialny za serwis parkiet.com. – Z portalu najdłużej działającego dziennika gospodarczego parkiet.com staje się przyjaznym i unikalnym narzędziem, które każdy, zarówno profesjonalny gracz giełdowy, jak i osoba dopiero stawiająca pierwsze kroki w inwestycjach, może dostosować do własnych potrzeb – dodaje Goss-Strzelecki.

 

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • - AGENCJA INTERAKTYWNA - JAAQOB - AGENCJA INTERAKTYWNA - JAAQOB

  Pracujemy na sukces naszych Klientów. Projektujemy zachwycające kreacje graficzne, użyteczne serwisy internetowe i...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • 6ix 6ix

  6ix świadczy usługi bazujące na technikach WoMM (Word of Mouth Marketing). Naszą ambicją jest posiadanie...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • VENTI VENTI

  Mamy talent, świetne pomysły i nie zawahamy się ich użyć :-) Nasze kompetencje: witryny korporacyjne,...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Digital We
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.