30.11.2016 / Portale
 

Serwis naTemat.pl z nową stroną główną

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 

Nowa strona główna zadebiutowała dzisiaj rano. Główny nacisk kładzie na autorskie treści, przygotowywane przez dziennikarzy serwisu. To największa zmiana w historii portalu, który zadebiutował w 2012 roku, wykorzystując - jako jeden z pierwszych polskich podmiotów - układ kafelkowy. 

- Gdy startowaliśmy pięć lat temu, z wielu stron spadły na nas słowa krytyki. Że brzydko, że bez sensu, że nieczytelnie. Teraz, po tych kilku latach, widać, że kafelkowy układ stron nie tylko przyjął się w naTemat, ale większość serwisów poszła dokładnie w tę samą stronę. Cieszymy się, mogąc być liderem zmian i wzorem dla innych. I właśnie dlatego postanowiliśmy znów sporo namieszać - tak redakcja serwisu pisze o wprowadzonych modyfikacjach.

I faktycznie sporo się zmieniło, co widać już na pierwszy rzut oka. Nowy jest cały układ treści na głównej stronie serwisu, umiejscowienie logotypu i górna nawigacja. Lepiej eksponowane mają być autorskie treści przygotowywane przez redakcję, która w ciągu kilku lat dynamicznie się rozrosła. Układ kafelkowy, w którym dominują duże zdjęcia, został zmodyfikowany tak, by poza standardowymi formatami tekstów, widoczne był boksy z najciekawszymi tematami.

Kategorie, dotychczas standardowe, czyli np. "wydarzenia" czy "pieniądze" zostały zastąpione nowymi - jak wskazuje redakcja - bardziej internetowymi. Mamy więc: Must Read – najważniejsze, autorskie treści; Dzieje się – wydarzenia; Trudat – projekt realizowany dzięki grantowi Google; Bliss – lifestyle; Chcę to – wszystko, co dotyczy szeroko rozumianych produktów; #Grzeje – wszystko, co grzeje w internecie i social mediach; Jak żyć – teksty społeczne. 

Obecny kształt strony głównej naTemat to dopiero początek zmian, które mają być wprowadzane stopniowo. 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.