21.12.2011 / PRportal.pl
 

E_misja dla KursKite.pl – pierwszego brokera kursów kitesurfingowych

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
PRportal.pl
 

Agencja interaktywna E_misja Interactive 360 (NuOrder Group) wyprodukowała i przeprowadziła launch serwisu e-commerce KursKite.pl – pierwszego w Polsce brokera kursów kitesurfingowych.

Agencja interaktywna E_misja Interactive 360 jest odpowiedzialna za kompleksowy launch platformy e-commerce KursKite.pl. Ten pierwszy w Polsce broker kursów kitesurfingowych umożliwia zakup voucherów zniżkowych na kursy, w tym również w formie vouchera – prezentu dla wybranej osoby.

Misją platformy KursKite.pl jest również edukacja przyszłych kitesurferów i dostarczenie im wszelkich niezbędnych informacji koniecznych do podjęcia decyzji o zakupie kursu kitesurfingowego.

Zakres prac E_misji Interactive 360 obejmował produkcję platformy ecommerce i jej kontentu, działania SEO i serię badań użyteczności (m. in. testowanie tzw. ścieżek zakupowych i konwersji na poszczególnych etapach sprzedaży). Dodatkowo agencja zaplanowała i prowadzi stałe wsparcie KursKite.pl kampaniami performance marketingowymi, których celem jest głównie generowanie leadów sprzedażowych (Google AdWords, kampanie w sieciach afiliacyjnych).

Za prowadzenie Fan Page KursKite.pl na Facebooku i kampanii Facebook Ads, zaplanowanie i prowadzenie programu rekomendacyjnego odpowiada kolejna agencja z grupy NuOrder Group – 6ix WoMM & Social Media.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
ASPER SOFTWARE HOUSE
Digital We
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.