4.01.2011 / PRportal.pl
 

Przyloty i odloty w 160 znakach

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
PRportal.pl
 

Odwołany lot, wolne miejsce do parkowania, najlepsza kawa – praktyczne informacje dla podróżnych najszybciej przez Blip. Lotnisko Chopina w Warszawie rozpoczęło komunikację z pasażerami przez swój oficjalny profil w najpopularniejszym polskim profilu mikroblogowym.

Pod adresem http://lotniskochopina.blip.pl Lotnisko Chopina na bieżąco informuje m.in. o odwołanych i opóźnionych lotach z/do Warszawy, wyjaśnia w jaki sposób odśnieża się pas startowy, gdzie znaleźć parking, albo gdzie na lotnisku można się napić dobrej kawy. Użytkownicy serwisu mogą także zadawać pytania i na bieżąco dyskutować z rzecznikiem prasowym portu lotniczego na wszystkie interesujące ich tematy.

- Takie serwisy jak Blip są prawdziwą rewolucją w formie komunikowania się ludzi. To najszybsze medium, z którym żadne radio czy telewizja nie może się równać. A w przypadku wydarzeń na lotnisku, z którego korzysta kilkadziesiąt tysięcy ludzi dziennie – szybkość i wiarygodność podawanych informacji ma pierwszorzędne znaczenie. Dlatego jesteśmy na Blipie – mówi Radosław Żuk, dyrektor Biura Public Relations Lotniska Chopina w Warszawie.

Lotnisko Chopina jest największym portem lotniczym w Polsce. W 2010 r. z jego usług skorzystało blisko 8,7 miliona pasażerów, co stanowi blisko połowę całkowitego ruchu pasażerskiego w Polsce. W ciągu doby przez terminal lotniska przewija się ponad 30 tys. osób.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.