3.01.2017 / Social media
 

Infulencerzy będą promować Cyfrowy Polsat GO

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 

Blogerka modowa - Pani Ekscelencja, youtuber technologiczny - Robert Nawrowski oraz prankster prowadzący kanał LukasTV otrzymali dostęp do mobilnego serwisu platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat. Będą go testować zgodnie ze specyfiką prowadzonych przez siebie profili, a wrażeniami z korzystania z usługi będą się dzielić w swoich kanałach w social mediach.

Cyfrowy Polsat GO to kolejna już marka, która w swoich działaniach promocyjnych postawiła nie na serialowych celebrytów, ale na infuencerów. Blogerzy i youtuberzy mają szansę dotrzeć do najbardziej pożądanej grypy młodszych widzów potencjalnie zainteresowanych ofertą platform VOD, a walka o ten rynek w 2017 roku może się zaostrzyć.

Czas, kiedy polscy dostawcy treści wideo na żądanie, poprzestawali na dublowaniu w internecie swojej telewizyjnej ramówki, odszedł do lamusa, wraz z pojawieniem się w Polsce zagranicznych graczy. Choć styczniowy, nieoficjalny debiut Netfliksa nie przyniósł oczekiwanego "trzęsienia ziemi", jego dalsze posunięcia, zwłaszcza dodanie do oferty polskich produkcji, zmusiły polską konkurencję do reakcji.

W marcu 2016 roku Cyfrowy Polsat wprowadził wiec nową usługę Cyfrowy Polsat GO, która pozwoliła abonentom telewizji satelitarnej na dostęp online do wybranych kanałów oraz treści wideo. Teraz usługę będą reklamować influencerzy.

Za realizację projektu odpowiada należący do Dentsu Aegis Network Polska dom mediowy Vizeum.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.