
Zuckerberg nie przygotował wersji Timeline dla tej przeglądarki, czytamy w serwisie Mashable.com. Po uruchomieniu profilu, na ekranie pojawi się stary wygląd, w dodatku z błędami.
Facebook prawdopodobnie nie wypełni tej luki i już zupełnie zrezygnuje z współpracy z siódemką. Wcześniej społecznościówka odmówiła aktualizacji dla IE6.
Serwis w oświadczeniu prasowym zaleca zainstalowanie najnowszych wersji Firefoxa, IE, Safari lub Chrome'a. Internet Explorer 7 ma około czterech procent światowego rynku przeglądarek.
Firma MENTAX powstała w 2005 roku. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na...
Zobacz profil w katalogu firm »
Odkryj ✨ Galaktykę Digital Marketingu z nami.
Zobacz profil w katalogu firm »
Jesteśmy agencją butikową.Specjalizujemy się w projektach w Europie i obu Amerykach.
Jesteśmy jedynym...
Zobacz profil w katalogu firm »
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe.
Świadczymy usługi związane z...
Zobacz profil w katalogu firm »
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i...
Zobacz profil w katalogu firm »
Jesteśmy pierwszą w Polsce omnichannelową agencją marketingową. Odważne wizje oraz innowacyjne technologie...
Zobacz profil w katalogu firm »
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie.
Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu,...
Zobacz profil w katalogu firm »