5.10.2010 / Gadzetomania.pl
 

Para staruszków sprzedała się Apple za 5 mln złotych!

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
Paweł Żmuda
 

fot. na lic. cc, flickr.com/by Nina Matthews PhotographyJak wzbogacić się, gdy wiemy, że w pobliżu naszej działki wielka korporacja ma zamiar wybudować swoje kolejne data center? Wystarczy podnieść ceny. Pewna para staruszków dorobiła się na tym prawie pięciu milionów złotych!

Nowy, tajemniczy produkt Apple’a. Mamy zdjęcia!

Państwo Fulbright od ponad trzydziestu lat posiadali niewielką działkę o powierzchni 0,4 hektara w Maiden w Karolinie Północnej. Zakupili ją przed laty za około 6 tysięcy dolarów. Terenem małej posiadłości zainteresowało się Apple. Para staruszków postanowiła zarobić na firmie Jobsa. Początkowo systematycznie odmawiali sprzedaży…

Patowa sytuacja zdenerwowała koncern Apple. Wreszcie, przedstawiciele firmy zwrócili się z propozycją nie do odrzucenia: podajcie swoją cenę, zapłacimy.

I zapłacili – aż 1,6 miliona dolarów! Teraz państwo Fulbright zamieszkują w luksusowym domu z jacuzzi i prywatnym stawem rybnym.

Nowa serwerownia Apple zostanie ukończona jeszcze przed końcem bieżącego roku. Apple wykorzysta ją przede wszystkim jako infrastrukturę serwisów przechowujących dane w tak zwanej chmurze. Jak robić interesy, to tylko z Jobsem.

Źródło: gadzetomania.pl

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.