W dzisiejszym odcinku Wideomanii proponuję zerknąć na kilka modyfikacji chłodzenia sprzętów służących przede wszystkim do hardcorowego grania. Jak wiadomo nawet najlepsze konsole, procesory, karty graficzne czy pamięci są nic nie warte bez odpowiedniego odprowadzania nadmiaru ciepła. Profesjonalne i ekstremalnie wydajne wodne systemy chłodzące są często bardzo drogie, więc proponuję podejrzeć kilka domowych projektów. Wideomania – roboty [...]
W dzisiejszym odcinku Wideomanii proponuję zerknąć na kilka modyfikacji chłodzenia sprzętów służących przede wszystkim do hardcorowego grania. Jak wiadomo nawet najlepsze konsole, procesory, karty graficzne czy pamięci są nic nie warte bez odpowiedniego odprowadzania nadmiaru ciepła. Profesjonalne i ekstremalnie wydajne wodne systemy chłodzące są często bardzo drogie, więc proponuję podejrzeć kilka domowych projektów.
Wideomania – roboty pająki i inne mechaniczne dziwolągi
Oprócz typowych składaków znajdą się tutaj odważne modyfikacje seryjnie sprzedawanych podzespołów chłodzących. Jak wiadomo potrzeba jest matką wynalazków, a bywa tak, że jeden podzespół może mieć kilka innych zastosowań przy odrobinie pomyślunku i lekkim tuningu.

1. Koszmarem niektórych użytkowników konsoli Xbox 360 jest dosłownie śmiertelnie grzejący się układ podzespołów. Oczywiście jest na to rada.
2. A gdyby tak nieco zdemontować starego Golfa i posłużyć się jego chłodnicą? To jest dopiero ekstremalne rozwiązanie.
3. Tutaj widzimy podobną wersję chłodnicy, z tym że dla nieco “mniej wymagających” użytkowników. Zestaw moim zdaniem jest o wiele bardziej praktyczny i poręczny.
4. Teraz przedstawiam coś, czego chyba jeszcze nikt nie widział. Chłodzenie ze zintegrowanym okapem. Przynajmniej tak to wygląda.
Mam nadzieję, że dzisiejsze materiały wideo przydadzą się Wam jako praktyczny przykład i natchnienie do przyszłych modyfikacji komputerów. Pamiętajcie tylko, żeby nie brać chłodnic z nowszych i droższych samochodów ;)
Źródło: gadzetomania.pl
Pobierz ebook "Ebook z raportem: Jak wybrać software house dla działań marketingowych i e-commerce"
Zaloguj się, a jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo zalogować przez Facebooka.
W 1999 roku stworzyliśmy jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Od tego czasu …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu, social …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i większą …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Skorzystaj z kodu rabatowego redakcji Interaktywnie.com i zarejestruj taniej w Nazwa.pl swoją domenę. Aby …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Interaktywnie.com jako partner Cyber_Folks, jednego z wiodących dostawców rozwiań hostingowych w Polsce może zaoferować …
Zobacz profil w katalogu firm
»