11.04.2011 / PRportal.pl
 

1&1 udostępnia najszybszy serwer na polskim rynku hostingowym

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
Fleishman&Hillard
 

Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na serwery o dużej wydajności, firma 1&1 wprowadza na rynek nowy, 24-rdzeniowy serwer dedykowany Dodeka-Core, który może obsługiwać nieograniczony ruch. Użytkownik zaś ma możliwość stałego monitorowania dostępności serwera za pomocą aplikacji Mobile Server Monitoring.

1&1, jeden z największych dostawców hostingowych na świecie, oferuje nową opcję serwera WWW dla użytkowników profesjonalnych, dla których liczy się skuteczność, dostępność, wydajność i bezpieczeństwo. Dzięki wielu systemom zabezpieczeń oraz backupu danych oraz doskonałym połączeniom z Internetem, wydajne centra przetwarzania danych 1&1 zapewniają idealne środowisko serwerom najnowszej generacji.

Ten nowy, flagowy serwer to 1&1 DDC 3XL. Dzięki dwóm 12-rdzeniowym procesorom AMD Opteron 6172, ogromnej pamięci ECC RAM o pojemności 48 GB, profesjonalnej redundancji danych opartej na macierzy RAID 5, 4 TB przestrzeni dyskowej i zegarowi o częstotliwości taktowania 2,1 GHz, jest to obecnie najwydajniejszy serwer na polskim rynku hostingu. Serwer jest najbardziej opłacalny w zastosowaniach biznesowych wymagających dużych zasobów, takich jak rozwój serwisów internetowych i baz danych. Najniższa cena pakietowej oferty sprzętowej, która obejmuje administrowanie przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia (24/7), to 1990,90 PLN miesięcznie.

„Zapotrzebowanie na serwery o wysokiej wydajności rośnie na całym świecie. Ten trend jest widoczny także w Polsce. W związku z tym postanowiliśmy pomóc w rozwoju tego rynku dając naszym klientom możliwość korzystania z naszego nowego serwera” — powiedział Oliver Mauss, Dyrektor Generalny 1&1 Internet.

Oferta 1&1 obejmuje obecnie sześć serwerów różnych klas w cenach od 99,90 PLN miesięcznie. Oferta ta spełnia wymagania każdego klienta biznesowego. Wszystkie pakiety serwerowe są dostępne w konfiguracjach z systemem Linux lub Windows i obejmują nielimitowaną obsługę ruchu. Dzięki temu wysokie koszty przesyłania danych nie zagrażają pomyślnej realizacji projektów internetowych.

Przydatnym narzędziem w działalności bieżącej firm jest aplikacja 1&1 Mobile Server Monitoring, która umożliwia klientom monitorowanie aktualnej dostępności swoich serwerów 1&1 w dowolnym miejscu i czasie. Monitorowane są takie usługi jak: HTTP, HTTPS, SSH i pingowanie. Użytkownik jest automatycznie powiadamiany o wszelkich zmianach statusu serwera. Aplikacja 1&1 Mobile Server Monitoring jest dostępna bezpłatnie do urządzeń Apple iPhone oraz tych opartych na platformie Android lub Symbian.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.