13.02.2014 / Realizacje
 

Tyskie aktywizuje kibiców na Soczi

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Każdy kto nagra krótki filmik ze swoim finezyjnym skokiem lub podskokiem ma szansę pojawić się w spocie reklamowym sponsora, który emitowany będzie podczas transmisji zawodów olimpijskich. Zgłoszenia można przesyłać do piątku.

Od dziś każdy kto chce aktywnie wspierać reprezentację Polski w skokach narciarskich w walce o medale ma na to szansę. Mechanizm akcji jest prosty. Wystarczy nagrać krótki filmik ze swoim skokiem lub podskokiem w dowolnej technice. Następnie film należy zamieścić na Youtube.pl i dodać go do galerii na stronie www.skoczkibicować.pl. Zwycięskie skoki staną się częścią telewizyjnych spotów reklamowych marki Tyskie - sponsora Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej Soczi 2014. Spoty z udziałem laureatów konkursu Tyskiego będą emitowane w najbliższą sobotę (podczas zawodów indywidualnych) oraz w poniedziałek (podczas zawodów drużynowych).

- Celem akcji jest zaktywizowanie Polaków i zachęcenie ich do czynnego wspierania naszych sportowców. Nagrane przez internautów filmy będą nie tylko prawdziwym aktem kibicowania, ale także wyrazem solidarności z polską drużyną. Mamy nadzieję, że spoty z udziałem fanów Kamila Stocha i jego kolegów pomogą naszej reprezentacji w walce o medale - mówi Tadeusz Rusek - menedżer ds. aktywacji marki Tyskie.


Na zlecenie marki Tyskie - sponsora Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej Soczi 2014 akcje realizuje agencja Grey Grup, za działania PR odpowiada agencja Q&ACommunications.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze
on czyli ja
1. on czyli ja, 89.66.163.*, 13.02.2014 / 16:27
pozno zaczynaja...
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.