25.12.2012 / Felieton - Moje WWW / Trendy
 

Barbara Żbik z Onet.pl zdradza, które serwisy są dobrym "źródłem pomysłów"

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
Barbara Żbik
 
Materiał prasowy
Materiał prasowy
Przede wszystkim lubię czytać, lubię wiedzieć co się dzieję w kraju, na świecie, w polityce i w sporcie, o czym żartuje się na demotach, jakie memy są popularne, a nawet czym żyje świat celebrytów. Liczba stron jakie odwiedzam codziennie, liczba mediów, do których chętnie zaglądam i liczba książek, które codziennie mi towarzyszą, jest naprawdę spora. Od, tak już lubię.

Gdybym jednak miała spróbować dokonać chociaż częściowej inwentaryzacji moich must see źródeł, musiałabym oczywiście zacząć od poranka z pocztą w telefonie i przeglądu newsletterów: Pressserwis, Wirtualne Media, MediaRun. Dzięki temu zyskuje szybki, wstępny i oficjalny ogląd tego, co dzieje się na rynku mediów i tego co napisano o Onecie, naszych serwisach.

Żeby jednak lepiej zrozumieć czy też poczuć co faktycznie jest lub będzie dziś ważne, zaglądam do bazy brand24.pl lub ich bloga social24.pl. Kolejnym krokiem jest zalogowanie się na Facebook i sprawdzenie co nowego u Arta Kurasińskiego, Mediafun, Radio TOKFM, Grzegorza Marczaka, Michała Kobosko, Moniki Olejnik, Łukasza Grassa, Leszka Kabłaka, Pawła Tkaczyka, Scotta Jurka i wielu innych.


W między czasie oglądam TVN24, słucham TOKFM, Radio PiN, RMF FM z każdego czerpiąc to, co w danym momencie najbardziej mnie interesuje. Daje mi to szersze spojrzenie na bieżące wydarzenia i pozwala obserwować ich rozwój.

Nie byłabym jednak sobą, gdybym niemal równie dużej uwagi nie poświęcała tematom, które łączą się z moimi pasjami, planami, które rozwijają moją wyobraźnię, są źródłem pomysłów lub po prostu są dla mnie ciekawostką: Xiegarnia.pl, Bieganie.pl, Adfreek, Akademia Triathlonu, Design You Trust, Pole Fitness Association, Ted Talks, Ściegi ręczne, Lonely Planet, Odpowiedzialnybiznes.pl, The New York Times, Wiedz.to i wiele innych.

A jeśli ktoś chciałby mi polecić inne ciekawe źródło, stronę, bloga – będę bardzo zobowiązana i z przyjemnością dodam do mojej zinwentaryzowanej listy.

Barbara Żbik - Grupa Onet.pl:

Do niedawna współtworzyła Dział Relacji z Inwestorami w TVN S.A. gdzie odpowiadała za m.in. komunikację wynikową. Wcześniej pracowała jako doradca biznesowy w Deloitte Business Consulting tworząc m.in. strategie integracji po procesie przejęcia, analizy commercial due diligence, koncepcje programów CRM oraz wspierając procesy negocjacyjne.
  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: Barbara Żbik, felieton, onet


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.