19.11.2018 / E-commerce
 

Zalando celebruje Black Friday we wszystkich 17 krajach, w których działa

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Zalando Newsroom
Zalando Newsroom

Zalando po raz czwarty bierze udział w Cyber Week i Black Friday. W tym roku firma celebruje Black Friday we wszystkich 17 krajach, w których działa. - W ubiegłym, w sam tylko Black Friday otrzymaliśmy ponad milion zamówień - czterokrotnie więcej niż przeciętnego dnia w 2017 roku. Tym razem, kiedy event obejmie swym zasięgiem więcej rynków, wcześniejsze przygotowanie i planowanie było kluczowe we wszystkich krajach i oddziałach. Naszym głównym celem jest zapewnienie konsumentom tego dnia pozytywnych doświadczeń w czasie zakupów modowych, z bezproblemową obsługą, której nasi klienci oczekują od nas zawsze, pomimo dużego ruchu na stronie - komentuje Moritz Hahn - Senior Vice President of Commercial Business w Zalando Fashion Store.

W ciągu kilku kolejnych dni Zalando będzie dzielić się kuluarowymi spostrzeżeniami z perspektywy trzech obszarów biznesowych: kampanii, technologii i logistyki, porównując jak wyglądały ubiegłoroczne wyniki do planowania tegorocznego Cyber Week. O kulisach przygotowań do tego przedsięwzięcia opowiadają: Yasmin Rahmatullah - Lead Sales Campaign, Valentine Vierne - Senior Project Manager oraz Daniel Behlert - Director of Logistics Warehouses.

Yasmin Rahmatullah - Lead Sales Campaign w Zalando, która jest odpowiedzialna za tegoroczną kampanię Black Friday, komentuje: Podczas Cyber Week spełniamy życzenia klientów poprzez dedykowane kampanie tematyczne przez pięć dni, aż do Black Friday. Każdego dnia przeceniamy inną kategorię produktową, zaczynając 18 listopada od odzieży zimowej. Użytkownicy Zalando w Polsce podczas Black Friday będą mogli zrobić zakupy z 20-procentową zniżką. Cieszymy się, że możemy celebrować to święto zakupów razem z naszymi klientami.

Z kolei Valentine Vierne - Senior Project Manager w Zalando, nadzorująca operacje techniczne podczas Black Friday mówi: W styczniu rozpoczęliśmy pierwsze przygotowania, by ustalić, na przykład w jaki sposób zaprezentujemy klientom nasze rabaty. W ciągu kolejnych miesięcy testowaliśmy i pracowaliśmy nad funkcjonalnością platformy, by zapewnić użytkownikom takie same doświadczenia w zakresie sprawnego i szybkiego przeglądania strony, jakich oczekują każdego dnia. Musimy mieć pewność, że wszystkie zamówienia będą przetwarzane szybko i że nasze systemy płatnicze zapewnią sprawną realizację transakcji. Jesteśmy przekonani, że nasz zespół wsparcia technicznego Black Friday, składający się z ponad 200 osób, w tym inżynierów, analityków, informatyków, kierowników projektów i wiceprezesów, będzie w stanie poradzić sobie ze zwiększonym ruchem na platformie.

Zaś Daniel Behlert - Director of Logistics Warehouses at Zalando, opowiada o wyzwaniu jakie Black Friday stanowi w kwestii logistyki: Dla nas Black Friday oznacza holistyczny "przegląd" Zalando – zwłaszcza operacji logistycznych. Każdy, nawet najmniejszy proces i krok musi być idealnie zgrany, po to, abyśmy mogli spełnić oczekiwania klientów. Stąd nasze inwestycje w logistykę wewnętrzną, jak np. dodatkowe stacje pobierania produktów czy sortowniki. Jednakże w Zalando każdy dzień chcemy postrzegać tak jak Black Friday – jako dzień, w którym chcemy realizować, co obiecaliśmy.

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.