19.09.2017 / Inne
 

Tak reklamowały się Netflix, Apple i Google w czasie rozdania nagród Emmy 2017

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
źródło: Televison Academy
źródło: Televison Academy

Dla Netfliksa rozdanie najważniejszych telewizyjnych nagród w tym roku było słodko-gorzkie. Platforma zdawała się stawać w szranki jedynie z HBO i choć w sumie zdobyła imponująca liczbę nagród, bo aż 20, najważniejsze z nich przypadły jego internetowemu rywalowi - Hulu. Hasła "Netflix is a joke" nie należy jednak traktować dosłownie.

Netflix

Dave Chappelle, Ellen DeGeneres, Chris Rock i Jerry Seinfeld promują stand-upy Netfliksa, który postanowił zainwestować właśnie w komedię. Spotykamy ich więc w towarzystwie bohaterów ulubionych produkcji Netfliksa "The Crown", "Stranger Things", "Orange is The New Black" i oczywiście "House of Cards". 

Apple

Apple poszedł w sprzęty, co wydaje się naturalne, biorąc pod uwagę to, że chwilę przed rozdaniem Emmy zaprezentował nowe iPhony. To jednak nie one były bohaterem wyemitowanych kampanii, a Apple Watch, który w najnowszej wersji będzie umożliwiał korzystanie z Apple Music bez pośrednictwa smartfona. Mieliśmy więc wolność i swobodę, spersonifikowaną przez młodego skatebordera.

Google

Google w ostatnich dniach pozostawało w cieniu Apple, ale udało mu się w zabawny i pomysłowy sposób przemycić informacje o swoim najnowszym telefonie. Pixel 2 zadebiutuje dopiero 4 października i wciąż wywołuje wiele pytań. I właśnie tego punktu wyszedł Google.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.