4.09.2018 / Personalia / Ludzie / Biznes
 

4FUN MEDIA przejmuje naEKRANIE.pl i tworzy nowy dział Digital Media

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
od lewej: Katarzyna Zielonka, Mateusz Górecki, Karolina Eljaszak (fot. 4Fun Media)
od lewej: Katarzyna Zielonka, Mateusz Górecki, Karolina Eljaszak (fot. 4Fun Media)

Spółka 4FUN MEDIA wzmacnia się w obszarze Digital. Po przejęciu portalu kulturalnego naEKRANIE.pl, w strukturze grupy pojawił się zupełnie nowy dział, który będzie odpowiadał za jak najlepszą ekspozycję poszczególnych marek 4FUN MEDIA w Internecie.

naEKRANIE.pl to jeden z największych polskich portali zajmujących się szeroko rozumianą popkulturą. Serwis jest odwiedzany przez około dwa miliony użytkowników miesięcznie. Na stanowisku Prezesa Zarządu spółki pozostanie Mateusz Górecki. Dodatkowo, Górecki został powołany na stanowisko Członka Zarządu 4FUN MEDIA S.A.

Przejęcie tak dużego podmiotu działającego w obszarze Digital wymaga zmian w strukturze samej spółki 4FUN MEDIA. Zarząd zdecydował o stworzeniu od podstaw działu Digital Media. Za jego stworzenie i rozwój odpowiedzialny będzie Mateusz Górecki. Dział skonsoliduje dotychczasowe działania dotyczące tworzenia i publikacji treści w serwisach internetowych spółki, uruchomi nowe serwisy i usługi, a także zredefiniuje całą komunikację prowadzoną w mediach społecznościowych.

- Chcemy szybko rozwijać się w obszarze mediów elektronicznych, zarówno w zakresie komunikacji w social media, ale również tworzenia contentu oraz innowacyjnej reklamy natywnej. Mateusz Górecki będzie kierował nowym centrum przychodów w obszarze mediów cyfrowych oraz odpowiadał za adaptację technologii i zasobów redakcyjnych i technologicznych naEKRANIE.pl do tworzenia nowych serwisów internetowych i rozwiązań interaktywnych oraz wsparcia redakcyjnego kanałów 4FUN.TV – mówi Ross Newens, prezes zarządu 4FUN MEDIA.

Dyrektorem Sprzedaży Digital Media została Katarzyna Zielonka, która do tej pory pełniła funkcję zastępcy dyrektora reklamy w grupie na:Temat. W poprzedniej firmie była odpowiedzialna za rozwój części lifestyle'owej BLISS na:Temat i opiekowała się reklamodawcami lifestyle'owymi we wszystkich serwisach grupy: na:Temat, ASZdziennik, mama:Du. W 4FUN MEDIA będzie odpowiadała za budowę działu sprzedaży obecnych i nowo powstających serwisów 4fun oraz nadzór i wsparcie działu sprzedaży naEKRANIE.pl.

Za tworzenie treści oraz efektywność mediów internetowych odpowiadać będzie Karolina Eljaszak, dotychczasowa szefowa portali internetowych grupy ZPR Media (m.in. ESKA.pl, EskaROCK.pl, HotPlota.pl, EskaCINEMA.pl i ESKA.tv). Eljaszak objęła funkcję Dyrektora Contentu Digital Media, a za cel na najbliższy czas stawia sobie rozwój technologiczny i redakcyjny obecnych i nowych serwisów grupy, szczególnie umocnienie pozycji naEKRANIE.pl oraz rozwój strony i ChatBota 4FUN.TV.

Katarzyna Zielonka oraz Karolina Eljaszak raportują bezpośrednio do nowo powołanego Członka Zarządu ds. Digital Media – Mateusza Góreckiego.

Przejdź na kolejne strony artykułu:
1 | 2 | 3 | 4 |
  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
TAGI

4fun Media


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.