18.07.2018 / Personalia / Ludzie
 

Sylwia Niemczyk została nową redaktor naczelną serwisu WP Kobieta

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Sylwia Niemczyk (fot. WP)
Sylwia Niemczyk (fot. WP)

Do Wirtualnej Polski dołącza Sylwia Niemczyk. Jako redaktor naczelna pokieruje serwisem WP Kobieta oraz będzie odpowiedzialna za obszar Styl Życia. Doświadczenie zdobywała m.in. w Edipresse Polska.

Sylwia Niemczyk swoją karierę zawodową zaczynała na stanowisku dziennikarki i reporterki Valkea Media. Od 12 lat pracuje w prasie i mediach internetowych w wyd. Edipresse Polska. Do listopada 2017 prowadziła serwis dla rodziców Babyonline.pl. Ostatnio pracowała jako zastępczyni red. nacz. w Edipresse Content Studio i publikowała m.in. w serwisach: Wizaż.pl, Polki.pl i Party.pl.

– Nie mam wątpliwości, że ogromne doświadczenie Sylwii w budowaniu angażujących mediów online jest gwarancją jakości dla naszych użytkowników. Przed nami dużo ambitnych projektów w obszarze Styl Życia, cieszę się, że będziemy mogli realizować je wspólnie z Sylwią – mówi Katarzyna Szpor, dyrektor ds. strategii wydawniczej w WP.

WP Kobieta to serwis dla kobiet, które nie boją się dyskusji na żaden temat. Prezentuje pełne emocji wywiady, porady, wideo i inspiracje. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w czerwcu 2018 serwis odwiedziło 3,7 mln realnych użytkowników.

Wirtualna Polska to grupa spółek działających w mediach i e-commerce. Jest właścicielem portalu horyzontalnego – Wirtualnej Polski. Prowadzi też portal o2 oraz specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak Money.pl, WP SportoweFakty, WP abcZdrowie i dobreprogramy.pl. W branży e-commerce WP działa w zakresie turystyki, mody, urządzania wnętrz, usług finansowych oraz zdrowia.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
TAGI

wp.


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 • Skrajności Wypaczają Rzeczywistość
  MLM a piramida finansowa
  Moim zdaniem MLM to ukryta piramida. Wykupując tzw. " pakiet startowy "...
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.