18.10.2018 / Mobile
 

Z Taxify zamówisz... taksówkę. Ale na razie tylko w Warszawie

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
źródło: Taxify
źródło: Taxify

Mieszkańcy Warszawy, korzystając z Taxify, mogą w aplikacji zamówić przejazd taksówką. To kolejna już opcja udostępniona przez tę platformę.  Od kilku tygodni można też zamawiać bardziej komfortowe i przestronne samochody dzięki dostępnej opcji komfort, a także, wybierając opcję XL- większe auta, mogące przewieźć do sześciu pasażerów. W ostatnich dniach uruchomiono również możliwość rozliczania się za przejazd gotówką.

Kierowcy współpracujący z Taxify posiadają w samochodach kasy fiskalne, dzięki czemu mogą wystawiać paragony za przejazd. Wszystkie te rozwiązania w nadchodzących tygodniach mają również pojawić się w pozostałych 6 lokalizacjach, w których dostępna jest aplikacja. 

Pasażerowie przyzwyczajeni do korzystania z tradycyjnych taksówek będą mogli zamawiać je szybciej niż przez telefon. Opłata startowa za przejazd w tej opcji wynosi 6 zł, a opłata za kilometr – 1,70 zł. Kierowcy, pracujący dotychczas w korporacjach taksówkarskich, będą natomiast mogli skorzystać z dodatkowej możliwości zarobku.

Aplikacja Taxify powstała pięć lat temu w Estonii. Obecnie jest to jedna z największych na świecie, najszybciej rozwijająca się w Europie i Afryce aplikacja do zamawiania przejazdu. W Polsce z Taxify można korzystać już w 7 lokalizacjach – od dwóch tygodni aplikacja dostępna jest również w Łodzi. 

 

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
TAGI

Taxify, mobile


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.