16.09.2016 / Portale
 

Startują Wyprawy Marzeń - portal podróżniczy spółki Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
www.wyprawymarzen.pl
www.wyprawymarzen.pl

Mnóstwo dziennikarskich reportaży, tysiące fotografii i ponad 150 planów globtroterskich podróży w dniu premiery wypełniło portal podróżniczy przygotowany przez współtwórców sukcesu największego serwisu biznesowego w Polsce. Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o. specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów internetowych, w tym we wdrażaniu oraz promocji stron, e-sklepów, portali. - Do tej pory pracowaliśmy tylko dla naszych klientów, teraz przyszedł czas, aby przygotować własny serwis - mówią twórcy Wypraw Marzeń.

Tomasz Bonek to wieloletni redaktor naczelny Money.pl, Marta Smaga była natomiast dyrektorem IT i do spraw rozwoju tej marki. Od 2004 roku, przez 11 lat współtworzyli to najpopularniejsze medium ekonomiczne, docierające w kulminacyjnym punkcie rozwoju do przeszło 7 mln unikalnych użytkowników miesięcznie. Jako jedni z pierwszych w polskiej sieci zajmowali się pozycjonowaniem w Google oraz lead generation - sprzedażą produktów oraz usług finansowych w internecie. Swoje doświadczenie zebrali w serii książek - poradników biznesowych wydanych przez prestiżowe wydawnictwo Wolters Kluwer. Teraz prowadzą pod własną marką spółkę świadczącą usługi marketingu internetowego dla największych firm, a w szczególności specjalizują się w przenoszeniu dobrze prosperujących biznesów off-linowych do on-linu. 

Duet Bonek i Smaga był m.in. odpowiedzialny za wdrożenie, na zlecenie Grupy Onet - Ringier Axel Springer Polska, polskojęzycznej edycji globalnego serwisu Business Insider, czyli za debiut internetowy roku 2016, który już po trzech miesiącach funkcjonowania stał się drugim, największym portalem biznesowym w kraju, ustępując jedynie Money.pl.

Wyprawy Marzeń to kolejny serwis kontentowy z dużym potencjałem na szybkie wzrosty oglądalności, choć - jak podkreślają jego autorzy - nienastawiony na wielomilionową publiczność, za to mocno wyspecjalizowany i docierający do ściśle określonej grupy docelowej. Mają nią być osoby zarabiające znacznie więcej niż średnia krajowa, menedżerowie z zasobnym portfelem, którzy spędzają urlopy za granicą, poznając egzotyczne kraje i kultury. Wabić ich do serwisu mają bogate reportaże z najodleglejszych stron świata, pisane przez profesjonalnych dziennikarzy, niebanalne fotografie oraz propozycje programów wypraw. W przyszłości, po osiągnięciu odpowiednich wskaźników oglądalności, serwis wzbogacony zostanie o oferty polskich i zagranicznych biur podróży, które oferują wyprawy szyte na miarę oraz grupowe, co ma być głównym źródłem przychodów przedsięwzięcia.

Kontent i marketing internetowy to niewątpliwie jedne z najmocniejszych stron Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. Firmę tworzą bowiem uznani specjaliści z tych dziedzin, w tym także dziennikarze od kilkunastu lat związani z rozmaitymi mediami.

Tomasz Bonek, redaktor naczelny Wypraw Marzeń to również autor książek historycznych i podróżniczych, wykładowca reportażu podróżniczego w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Zastępczyni naczelnego, Dorota Ziemkowska współtworzyła z kolei serwisy life-stylowe Grupy Money.pl, a następnie związana była z Wirtualną Polską oraz O2.

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • ASPER SOFTWARE HOUSE ASPER SOFTWARE HOUSE

  ASPER SOFTWARE HOUSE z Warszawy to osiem lat doświadczenia i dziesiątki zadowolonych Klientów. W naszej pracy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • 6ix 6ix

  6ix świadczy usługi bazujące na technikach WoMM (Word of Mouth Marketing). Naszą ambicją jest posiadanie...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.

  Kompleksowo realizujemy projekty internetowe - od strategii, poprzez wdrożenie witryny, do pozyskiwania...

  Zobacz profil w katalogu firm
Komentarze (2)
m.pl
1. m.pl, 89.78.32.*, 16.09.2016 / 11:24
Swietnie to wyglada. Gratulacje.
piotrttt
2. piotrttt, 31.0.37.*, 16.09.2016 / 16:44
Pięknie wygląda. Bardzo przejrzysty. Świetnie na iPhonie się to czyta. Gratulacje.
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Digital We
6ix
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.