4. Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych "Mobile-IT" już 22-23 lutego w Krakowie

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
źródło: Mobile-IT
źródło: Mobile-IT

Już niebawem (22-23 lutego 2017, EXPO Kraków) rozpoczną się 4. Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych "Mobile-IT" (22-23 lutego 2017, EXPO Kraków), na których spotkają się przedstawiciele i eksperci z trzech branż: mobile, IT, e-commerce oraz wszyscy miłośnicy nowych technologii. 

Jeśli interesujesz się programowaniem, projektowaniem stron sklepów internetowych, aplikacjami i urządzeniami mobilnymi, marketingiem, e-handlem, dronami i start-upami lub szukasz nowych modeli power banków, słuchawek, czy uchwytów do urządzeń mobilnych, to jedno jest pewne, ta impreza na pewno Cię zainteresuje. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z tym, co dla Ciebie przygotowujemy.  

Mobile IT Conference

Pierwszego dnia Targów Mobile-IT (22 lutego 2017, EXPO Kraków) odbędzie się Mobile IT Conference – konferencja współorganizowana przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, na której zaproszeni goście przedstawią case studies znanych marek. Prowadzący pomogą zebranym lepiej zrozumieć terminy m-commerce i e-commerce, co stanowi podstawę skutecznego działania w tym obszarze.

Zasady, które pozwalają na efektywny e-handel zmieniają się w niewiarygodnie szybkim tempie, jeśli chcemy sprostać szybkości zmian, musimy na bieżąco śledzić wszelkie nowości. Z tą myślą przygotowany został program Mobile IT Conference, który pozwoli słuchaczom zapoznać się m.in. z raportami badawczymi Allegro, które omówi Katarzyna Czuchaj-Łagód z Mobile Institute, czy pozyskać wiedzę jak projektować doświadczenia w m-commerce, dzięki prezentacji Tomasza Cymermana z Ideacto. To będzie mocna dawka fachowej wiedzy. 

22-23 lutego 2017

EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9

workShops – 30-min. spotkanie z ekspertami

Również na samej hali wystawienniczej nie zabraknie spotkań z cenionymi ekspertami z branży. Wszystko to dzięki strefie workShops, w której udział jest bezpłatny dla wszystkich tych, którzy zarejestrują się ONLINE  na stronie targów. To ok 30 minutowe spotkania z liderami branży, podczas, których będzie można zadać pytanie lub umówić się na późniejszą rozmowę w punkcie kawowym.

Wśród tematów m.in. let's compete with the machine (edrone), prawnicze case-studies dla e-commerce, błędy, których można uniknąć (Legal Geek), czy dostosowanie systemu ERP do sklepów e-commerce - innowacyjne rozwiązania systemu IDEAerp (Idea07). Temat zastosowania wirtualnej rzeczywistości w biznesie zostanie przybliżony przez firmę Digital Wanderer.

Liczne spotkania z ekspertami to mocny punkt nadchodzących 4. Targów Mobile-IT. Oprócz spotkań w trakcie Mobile IT Conference, na stoiskach Wystawców oraz w strefie workShops, podczas wydarzenia będzie możliwość udziału w spotkaniach w salkach. Spotkanie poprowadzi m.in. firma Freshmail, która zaprasza na spotkanie z e-mail marketingiem od podstaw. Gorącym tematem będzie również propozycja firmy JWMS.pl na temat ochrony danych biometrycznych, jako danych osobowych.

Bezpieczeństwo w sieci, jak o nie zadbać?

Bezpieczeństwo w sieci to jeden z głównych tematów zbliżających się Targów Mobile-IT. Każdego dnia korzystamy z komputerów: w domu, pracy, a nawet na towarzyskich spotkaniach. Przesyłając dane lub odbierając zainfekowane maile, możemy nieświadomie doprowadzić do wielu katastrof. Celem hakerów stają się bowiem nie tylko wielkie korporacje, ale i mniejsze przedsiębiorstwa. Cyberataki, kradzieże danych osobowych, fałszywe profile, czy wirusy to jedne z wielu zagrożeń jakie czyhają na użytkownika komputera każdego dnia. Jak się przed nimi ustrzec podpowie m.in. Mateusz Biliński z Niebezpiecznik.pl

Photon

Mimo iż na planecie Ziemia przebywa od niedawna, zdążył skraść serca zarówno dorosłych jak i dzieci. Jeśli Twoje dziecko jeszcze nie poznało Photon’a to Targi Mobile-IT będą świetną okazją do początku przygody Twojej pociechy z programowaniem. Z tym małym, ale bardzo sprytnym robotem nie sposób się nudzić. A programowanie może okazać się świetną zabawą dla najmłodszych. Zobacz czy jesteś w stanie zaprogramować robota, którym będzie się bawić Twoje dziecko.

Udział w Targach to możliwość promocji, zaprezentowania swojej oferty licznym odwiedzającym a przede wszystkim możliwość odbycia wielu branżowych rozmów. Wśród firm, które potwierdziły swój udział znajdą się m.in.: itCraft, ITEO, Parrot, Shoper, Sprint, Digital Wanderer, GetResponse, SMSAPI, M40.pl, Labbis, Mediapark i wiele innych.

 

 

 

 

 

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • VENTI VENTI

  Mamy talent, świetne pomysły i nie zawahamy się ich użyć :-) Nasze kompetencje: witryny korporacyjne,...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.

  Kompleksowo realizujemy projekty internetowe - od strategii, poprzez wdrożenie witryny, do pozyskiwania...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • 6ix 6ix

  6ix świadczy usługi bazujące na technikach WoMM (Word of Mouth Marketing). Naszą ambicją jest posiadanie...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.