XI Targi eHandlu już 9 listopada w Warszawie

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Targi eHandlu
Targi eHandlu

140 wystawców, 24 eksperckie prezentacje, 3600 metrów kwadratowych - czyli XI Targi eHandlu, które tym razem najważniejsze wydarzenie w branży handlu internetowego odbędzie się w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Sprzedawać to, co będzie kupione

Od kiedy połowa polskich internautów kupuje w sieci, e-commerce ma coraz istotniejszy wpływ na PKB. Zwiększające się zyski, rosnące zatrudnienie i konkurencja wymaga większego zaangażowania właścicieli e-sklepów. Bycie na bieżąco to warunek sukcesu. By oddzielić usługi i narzędzia, które są dla właścicieli e-sklepów odpowiednie i potrzebne od tych, które w danej branży się nie przydadzą trzeba porównywać oferty, poznawać, rozmawiać. Wszyscy ci, którzy kiedykolwiek zetknęli się z wydarzeniem, jakim są Targi eHandlu doskonale wiedzą, że ta impreza jest doskonałą okazją, by podpatrzeć, posłuchać i wymienić się doświadczeniami.

Impreza, na której nie można się nudzić

Historia Targów eHandlu sięga czasów, kiedy spora część polskich konsumentów uważała zakupy w sieci za fanaberię. Impreza organizowana jest przez Fundację Polak 2.0. od 2011 roku, od tego czasu gościła już w Poznaniu, Katowicach i Warszawie oczywiście. W tym roku ogromną przestrzeń wystawienniczą zagwarantują wnętrza Centrum EXPO XXI. Na powierzchni 3600 metrów kwadratowych znajdzie się 140 stoisk. Wśród nich zwiedzający będą mogli spotkać firmy logistyczne, agencje interaktywne, podmioty oferujące platformy e-sklepowe, będą przedstawiciele porównywarek, marketplace’ów, systemów ERP, szybkich płatności online czy firm specjalizujących się w obsłudze prawnej branży e-commerce. Na konstruktywną rozmowę mogą liczyć zarówno ci, którzy w kolejnym roku mają w planach powalczyć o znaczny fragment rynku, jak i ci, dla których e-commerce jest wciąż niewiadomą. 

Organizator, na podstawie informacji z lat poprzednich szacuje, że XI edycja zgromadzi ponad 4500 zwiedzających. Co ważne każdy z nich będzie mógł nie tylko zapoznać się z ofertą wystawców, ale wysłuchać również prelekcji praktyków branży. Wśród tematyki wyselekcjonowanych w na tę edycję referatów mamy m.in. księgowość w e-sklepie, SEM, problematykę danych osobowych, omnichannel, testy A/B, e-mail marketing i marketing w mediach społecznościowych. Na trzech scenach jednocześnie przez niemal cały targowy dzień posłuchać będzie można o wszystkim, co w e-commerce naprawdę się liczy. Co ważne – jak co roku – prelekcje przygotowane są w formie case studies, a osobami, które będą je wygłaszać są praktycy branży. Niektórzy z nich, na co dzień nieuchwytni, chętnie odpowiedzą na pytania gości targów w specjalnie przygotowanej strefie networkingowej.

Udział w targach jest bezpłatny - wystarczy zarejestrować się na stronie.

9 listopada, czyli dzień XI edycji Targów eHandlu zwieńczony zostanie rozdaniem branżowych wyróżnień Ekomersów – nagród dla osób i firm, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju branży e-commerce.

Więcej informacji o Targach eHandlu na stronie.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.