7.05.2010 / PRportal.pl
 

System Comarch OPT!MA na zakupach z Frisco.pl

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
PRportal.pl
 

Supermarket on-line Frisco.pl, należący do grupy kapitałowej Sobiesław Zasada S.A., usprawnił procesy biznesowe poprzez implementację programu Comarch OPT!MA. Wdrożenie przeprowadziła firma Software Solutions z Warszawy – Złoty Partner Comarch.

Wdrożenie objęło najważniejsze obszary funkcjonowania firmy, m.in. księgowość, płace i kadry oraz analizy i raportowanie. Prawidłowe działanie Frisco.pl wspierają moduły systemu Comarch OPT!MA: Kasa/Bank Plus, Księga Handlowa Plus, Środki Trwałe oraz Płace i Kadry Plus. Konsultanci Software Solutions przeprowadzili cykl szkoleń dla użytkowników nowego oprogramowania, szczególną uwagę przywiązując do zagadnień księgowych i kadrowo-płacowych.

– Proces implementacji nowego programu przebiegł szybko dzięki sprawnemu działaniu firmy Software Solutions, która wykazała się nie tylko dużym zaangażowaniem, ale też specjalistyczną wiedzą na temat systemu Comarch OPT!MA – mówi Szymon Babicki z firmy Frisco.pl. – Comarch OPT!MA został dostosowany do specyfiki naszej firmy, a co bardzo istotne nie spowodował zakłóceń w działalności firmy w trakcie jego wdrażania.

Frisco.pl to pięć wyspecjalizowanych sklepów – Frisco, FriscoBaby, FriscoOrganic, FriscoDeli oraz FriscoAnimals, oferujących zakupy z dostawą do domu. Frisco.pl jest jedyną w Polsce zintegrowaną platformą e-commerce dla producentów i dystrybutorów, łączącą najnowszą technologię internetową z nowoczesną detaliczną logistyką produktów FMCG.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.