Alna Business Solutions z siedzibą w Warszawie, należąca do holdingu Grupy ALNA, zakończyła projekt wdrożenia systemu Dynamics NAV w polskim oddziale firmy METTLER TOLEDO.
Firma METTLER TOLEDO to szwajcarska firma notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, oferująca specjalistyczne rozwiązania dla laboratoriów, przemysłu i handlu detalicznego. Jej główne produkty to wagi, systemy wagowe, instrumenty analityczne, pomiary procesowe i kompleksowe systemy dla handlu detalicznego.
Mettler-Toledo wybrała Dynamics NAV jako platformę ERP obsługującą kraje centralnej Europy. Opracowano specjalną funkcjonalność, która obsługuje specyficzne procesy biznesowe w obszarze zarządzania sprzedażą, zarządzania zakupami, gospodarką magazynową oraz serwisem. Ten dodatkowy moduł tzw. Add-on wzbogacił standardową funkcjonalność Dynamics NAV. Tego typu rozwiązanie stosuje się powszechnie w systemie Dynamics NAV i polega on na rozbudowie standardowego systemu ERP o funkcjonalność, która ma pozwalać na implementację bardzo specyficznych procesów biznesowych występujących w przedsiębiorstwach.
- Dzięki elastyczności w dokonywaniu zmian w systemie Dynamics NAV stworzyliśmy zintegrowaną platformę do zarządzania złożonymi i bardzo specyficznymi procesami obsługi naszych Klientów, zarówno w zakresie sprzedaży jak i serwisu – mówi Marek Kondrat, Dyrektor Generalny Mettler Toledo.
- Systemy ERP powinny wspierać realizację strategii przedsiębiorstwa. W dzisiejszych dynamicznie zmieniających się czasach system ERP powinien wspierać szybką adaptację przedsiębiorstwa do wymagań rynku. Na uwagę zasługuje możliwość zbudowania w systemie Dynamics NAV modelu funkcjonalnego, który w bardzo wysokim stopniu odpowiada dopasowaniu do potrzeb firmy. Tak też było w Mettler-Toledo – podsumowuje dr Bartosz Wachnik, Dyrektor ds. realizacji projektów Alna Business Solutions.
Istotną cechą wdrożenia była realizacja projektu w międzynarodowych uwarunkowaniach. We wdrożeniu rozwiązania ważną grupą zadań była polonizacja dodatkowego modułu (Add-onu), polegająca na połączeniu z polską lokalizacją systemu Dynamics NAV.
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie.
Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu,...
Zobacz profil w katalogu firm »
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i...
Zobacz profil w katalogu firm »
BIZZIT S.A. to Mistrz Polski w pozycjonowaniu stron internetowych już w 2008 roku (oraz nagrody i wyróżnienia)....
Zobacz profil w katalogu firm »
Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...
Zobacz profil w katalogu firm »
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe.
Świadczymy usługi związane z...
Zobacz profil w katalogu firm »
Tworzymy nowoczesne dedykowane web aplikacje. Naszą domeną jest bezkompromisowa jakość kodu, bezpieczeństwo oraz...
Zobacz profil w katalogu firm »