20.09.2010 / Wideo / Realizacje
 

YouTube popsuty, tym razem przez atrapy

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
źródło: YouTube
źródło: YouTube

Kanał wideo, który umożliwia użytkownikom interakcję w film wideo, jest częścią kampanii „W ubezpieczeniach uważaj na atrapy”.  Kampania objęła telewizję, prasę, radio, internet, kina i ambient. Działania potrwają do końca września. Na sam koniec ruszył interaktywny kanał na YouTube, dostępny pod adresem youtube.com/atrapy.

źródło: YouTube

Mechanizm interaktywnego kanału jest internautom już znany, wystarczy przypomnieć ostatnią kreację Tipp-Ex, w której użytkownik decydował o zakończeniu leśnych perypetii niedźwiadka i myśliwego. Interaktywny filmik w ciągu zaledwie paru dni zgromadził ponad 2 miliony widzów.

ACR zaplanował  wszystkie działania mediowe kampanii oraz zakupił odpowiednie media– m.in. promocję kanału na YouTube oraz w GDN (Google Display Network). Użyto takich formatów jak autoplayer, in video, promoted video oraz search.

K2 Internet, agencja która przygotowała kampanię, twierdzi, że jest to pierwsze tego typu działanie w Polsce. Jak się przyjmie? Na razie komentarze są podzielone. Pod filmikiem niektórzy internauci są zdezorientowani: „I o co w tym chodzi bo nie kumam... znalazlem te atrapy i co ??” - skomentował jeden z użytkowników. Inni z kolei wytykają agencji słabą kompresję plików jpg użytych do stworzenia strony. Na efekty, choćby w postaci liczby widzów, jeszcze trochę musimy poczekać.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
Komentarze (10)
Adrian Serafin
1. Adrian Serafin 20.09.2010 / 20:50
Takie kreacje mają sens, jeżeli grafika trzyma jakość, a lagi nie występują. W przeciwnym wypadku cała zabawa jest zepsuta. Jest pierwsze w Polsce - OK, ale mam wrażenie, że presja czasu wygrała tutaj z jakością.
Kat
2. Kat, 85.222.76.*, 21.09.2010 / 00:20
U nas zawsze presja czasu wygrywa z jakością. Wielkie idee przegrywają z niskimi budżetami. A intuicyjna kreacja klienta wygra z prawdziwym artem. Taki polski lajf.
Robert Zgoda
3. Robert Zgoda 21.09.2010 / 09:00
Zawsze z ciekawością obserwuję nowe kreacje, jak dla mnie pomysł super, tylko tak się zastanawiam z czym zostaję na końcu jako klient? z atrapą? hmm, jeden z internautów napisał: znalazłem i jaka nagroda? bardzo ładne prowadzenie klienta przez cały czas a na końcu nic! hmm
Jerzy
4. Jerzy, 194.9.67.*, 21.09.2010 / 11:20
O właśnie! przydałaby się jakaś nagroda dla najlepszego, np. polisa gratis na rok. To chyba nie byłoby nic wielkiego dla takiego kolosa jak PZU.
Martio
5. Martio, 83.18.147.*, 21.09.2010 / 11:55
Słabe, bardzo słabe! Od razu widać, że to polska produkcja! Nijak się ma do ostatniej kampanii na YT z misiem (NSFW. A hunter shoots a bear!)... Szkoda, że nadal jesteśmy do tyłu za Ameryką... :(
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.