Wiele lat temu był to absolutny hit. Dziś MySpace bezskutecznie stara się gonić wielkich konkurentów. Czy zmiana wyglądu wyszła mu na dobre?
Już 20 lutego, prawdopodobnie zostanie pokazana nowe PlayStation.
Przychód Facebooka osiągnął w IV kwartale 2012 roku 1,59 miliarda dolarów. To o 40 procent więcej w porównaniu z tym samym okresem roku 2011.
W lutowym raporcie Interaktywnie.com zaprezentujemy najnowsze dane o tym, jak obecnie w Polsce wygląda branża badawcza internetu.
Najnowocześniejsze włoskie centrum komputerowe zajmuje pierwsze miejsce na liście Green500.
Dziennik ujawnił, że w ciągu ostatnich czterech miesięcy był wielokrotnie atakowany przez chińskich hakerów. Firma zarządzająca systemami gazety poinformowała, że aktywność była podobna do wcześniejszych cyberataków, które przypisywano chińskiemu wojsku.
Paweł Suchocki, dyrektor zarządzający agencji Buzz Media, wybiera najlepsze akcje reklamowe ostatnich miesięcy.
Przeczytaj w komentarzu analityka <b>Money.pl</b>, ile będą kosztować akcje największego portalu społecznościowego na świecie.
Dziś firma Research In Motion zaprezentowała dwa pierwsze urządzenia wykorzystujące nowy system operacyjny BlackBerry 10.
Na mapie zaznaczono m.in. obozy pracy, gdzie przetrzymywani są przeciwnicy władzy. Możemy zobaczyć również ośrodek badań jądrowych, zakłady chemiczne i lotniska.
Takie serwisy dopiero raczkują w Polsce. W USA zbierają po kilkaset milionów dolarów.
Usługa zostanie wyłączona, a wszyscy użytkownicy przeniesieni na Skype’a już 15 marca.
Na gorąco komentujemy najnowszy projekt mBanku. Wśród pozytywnych opinii, nie brakuje obaw o klientów.
Przeczytaj w komentarzu analityka <b>Money.pl</b>, co się stanie z największą spółką świata.
Specjalnie dla Interaktywnie.com, eksperci oceniają nową Fotkę.pl. Oto jaką ocenę w szkolnej skali przyznali serwisowi.