12.03.2019 / Personalia / Ludzie
 

Radosław Włoda został dyrektorem handlowym w agencji Mobiem

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Radosław Włoda (fot. Grupa Interia)
Radosław Włoda (fot. Grupa Interia)

Radosław Włoda, dotychczasowy Dyrektor ds. Rozwoju Projektów Niestandardowych w Grupie Interia.pl, objął nowo utworzone stanowisko Dyrektora Handlowego w agencji marketingu mobilnego MOBIEM. Dotychczasowe obowiązki i projekty Radosława Włody, realizowane w Interii, przejęła Dorota Wojnarowska, która jest związana z Interią od 5 lat.

Radosław Włoda do końca lutego 2019 roku pełnił obowiązki Dyrektora ds. Rozwoju Projektów Niestandardowych w Grupie Interia.pl. Od 2011 roku odpowiadał w portalu za rozwój i sprzedaż reklamowych produktów mobilnych. 

Z branżą mediową związany od 25 lat. Swoją karierę rozpoczynał w Eurozecie, następnie  pracował  w Gruner+Jahr Polska, Optimedia i Media Express. Był również kierownikiem ds. sprzedaży korporacyjnej i szefem działu wsparcia sprzedaży Gazeta.pl w wydawnictwie Agora. Współpracę z MOBIEM Polska rozpoczął w marcu 2019 roku, gdzie pełnić będzie obowiązki Dyrektora Handlowego, odpowiedzialnego za sprzedaż i rozwój produktów reklamowych w firmie. 

- Przejście do MOBIEM, należącej do czołowych agencji mobile marketingu, jest dla mnie dopełnieniem dotychczasowej kariery zawodowej. Nowe technologie, a w szczególności mobile zawsze mnie fascynowały. Uważam, że współczesne rozwiązania mobilne mogą być dla reklamodawców narzędziem pierwszego kontaktu z użytkownikiem. Na nowym stanowisku będę mógł skupić się na poszerzaniu portfolio oferowanych usług oraz produktów – powiedział Radosław Włoda. 

Obowiązki Radosława Włody, realizowane w Interii, przejęła Dorota Wojnarowska, która od dwóch lat stoi na czele Działu Projektów Niestandardowych od dwóch lat, a wcześniej odpowiadała za wsparcie reklamowe dla serwisów lifestylowych, zgrupowanych w sieci ADSTYLE. Do Interii przeszła z Wydawnictwa Bauer, gdzie pełniła obowiązki Dyrektora Segmentu Pism Luksusowych, wcześniej zaś pracowała w dziale reklamy Edipresse Polska. 

- Dział Projektów Niestandardowych jest zespołem, który bardzo elastycznie reaguje na potrzeby zarówno rynku, jak i klientów. Każda zmiana w naszej strukturze wynika z konieczności ciągłego rozwoju, dyktowanego oczekiwaniami naszych partnerów – mówi Dorota Wojnarowska, Dyrektor Działu Sprzedaży Projektów Niestandardowych. – Realizujemy coraz więcej złożonych i nowatorskich projektów, a to wymaga świeżego i kreatywnego podejścia. W związku z tym, oprócz zmian w warszawskim dziale handlowym, dynamicznie rozwija się także krakowskie Content Studio oraz dział produkcji Video Content, będące zapleczem realizatorskim niestandardowych projektów reklamowych – dodaje Wojnarowska. 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
TAGI

MOBIEM, interia


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.