15.10.2018 / Reklamy
 

Coś do nich mam!, czyli Rak’n’Roll startuje z kampanią społeczną zachęcającą do badania piersi

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 

W Dzień Zdrowia Piersi Fundacja Rak’n’Roll startuje z nową kampanią „Coś do nich mam!”, której celem jest nakłonienie kobiet do regularnego badania USG piersi. Jak zwykle w przypadku tej Fundacji - jest niesztampowo. 

Z badań przeprowadzonych w 2017 roku wynika, że Polki nie badają piersi, po pierwsze dlatego, że obawiają się wyniku, a po drugie - wstydzą się swoich piersi...

66265_obwisle.jpg

Fundacja Rak&Roll chce pomóc zmienić to nastawienie, wykorzystując "zupełnie nowy produkt - żel dopasowany do każdego kształtu piersi, którego wystarczy użyć raz w roku", czyli - ni mniej ni więcej - żelu używanego przez lekarza wykonującego USG oraz chatbota o nazwie „BOOBlabla”, dzięki któremu za pośrednictwem Messengera można w prosty sposób będzie można umówić się na dofinansowane badanie USG piersi w gabinetach w całej Polsce.

Kampania namawia do dbania o swoje piersi na takiej samej zasadzie jak dbamy o paznokcie czy cerę. Zdaniem organizatorów akcji badanie USG piersi powinno być takim samym kobiecym rytuałem jak wizyta u kosmetyczki. 

Kampania odbywa się głównie w internecie. Zainaugurowały ją liczne gwiazdy: Karolina Gilon, Ola Hamkało, Joanna Horodyńska, Joanna Jabłczyńska, Julia Kuczyńska (Maffashion), Daria Ładocha, Jessica Mercedes, Małgorzata Rozenek-Majdan, Zosia Ślotała, Julia Wieniawa, Barbara Wrońska, które za pomocą aplikacji dostępnej na Messengerze wybrały żele odpowiadające kształtom swoich piersi, a dopiero w kolejnym kroku zdradziły, że żel tak naprawdę nie jest rewolucyjnym kosmetykiem a produktem stosowanym powszechnie w gabinetach, w których przeprowadza się USG piersi. Gwiazdy wspierając kampanię zachęciły swoje fanki do regularnego badania piersi.

W ramach kampanii #CosDoNichMam na kobiety czeka 7 tysięcy badań USG dofinansowanych przez głównego partnera akcji AVON Kontra Rak Piersi. Umówić się na wizytę można za pośrednictwem facebookowej aplikacji Messenger lub telefonicznie od 15 października. 

Aby wziąć udział w akcji i zapisać się na badanie należy w wyszukiwarce Messengera wyszukać użytkownika o nazwie „BOOBlabla” lub zeskanować poniższy QR kod. Następnie rozpocząć rozmowę i pójść w ślady celebrytek – dobrać żel dopasowany do swoich cycków. „BOOBlabla” pomoże skontaktować się z najbliższym Gabinetem z Różową Wstążką i zapisać się na dofinansowane USG piersi. Gabinety zlokalizowane są w całej Polsce, więc każdy powinien znaleźć adres idealny dla siebie.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.