To największa zmiana od czasu wprowadzenia Rank Brain prawie pięć lat temu.
O złote, srebrne i brązowe statuetki IAB MIXX Awards 2019 pod patronatem Interaktywnie.com powalczą 42 kampanie reklamowe, które otrzymały łącznie 56 nominacji w 16 kategoriach konkursowych. Laureatów konkursu na najlepsze digitalowe kampanie reklamowe poznamy 27 listopada.
Oto zasady, jakich powinny się trzymać agencje reklamowe, aby zminimalizować ryzyko ewentualnej kary.
Jak wynika z raportu EFL, większość firm z sektora MŚP prowadzi działania na rzecz środowiska naturalnego, pracowników czy społeczności lokalnych, ale nie nazywa ich CSR-owymi.
Nowa usługa wchodzi do Polski zaledwie trzy miesiące po sukcesie na niemieckim rynku.
Eksperci z ESET, korzystając z informacji zamieszczonych w kodzie źródłowym aplikacji, dotarli do danych programisty odpowiedzialnego za ich stworzenie.
W nowym projekcie Wirtualna Polska będzie prezentować ekskluzywne treści lifestyle i nie tylko.
To będzie z pewnością rewolucja. Dwa giganty działające na polskim rynku telewizyjnym się porozumiały i chcą teraz działać wspólnie w internecie, na rynku over-the-top (OTT). Czy zagrożą onetowej platformie VOD.pl i Netfliksowi?
Zwolnienie od podatku dotyczy wyłącznie nagród, których jednorazowa wartość nie przekracza kwoty 2 000 zł. Ale fiskus nie zgadza się na nieopodatkowanie nagród zdobywanych w konkursach internetowych.
Każdego dnia, przez cały okres trwania promocji, wprowadzana jest inna oferta rabatowa.
Kultura Black Friday zatoczyła tak szerokie kręgi, że w dniu zakupów wiele biurek i firm świeci pustkami.
Sprzedawcom udaje się zrealizować zgodnie z założeniami tylko 52% planów marketingowych, co oznacza, że w USA producenci dóbr konsumpcyjnych blisko 104 mld USD rocznie alokują w nieudane działania promocyjno-marketingowe.
To kolejny - obok wyszukiwania głosowego - trend, obok którego nie powinny przechodzić obojętnie.
Firma Freeport Press przeprowadziła badanie prasy na temat preferowanego formatu czytanej publikacji.
"Uwaga na fałszywe SMS-y" - taki nagłówek co jakiś czas sieje panikę na portalach internetowych. Za każdym razem towarzyszy mu sugestia, że z popularnymi wiadomościami tekstowymi jest coś nie tak.
Główny News Feed pęka już w szwach, więc reklamy w Grupach były kwestią czasu..
Najczęstszym powodem niekorzystania z telefonu w komunikacji miejskiej jest brak szybkiego Wi-Fi.
To nie pierwsze takie posunięcie sieci kin Helios. Wcześniej wyświetlano również odcinki m.in. serialu Gry o Tron.
Według szefa T-Mobile Polska, jedną z największych korzyści wynikających z wczesnego dostępu do infrastruktury 5G, jest możliwość wypracowania na jej bazie innowacji rozwiązań, które będą mogły zostać udostępnione w momencie startu sieci komercyjnych.
W ciągu najbliższych dwóch lat udział Google w przychodach z reklam w wyszukiwarce spadnie, podczas gdy udział Amazona ma wzrosnąć - wynika z analiz eMarketera.