Zobacz, co czeka na Ciebie podczas Mail My Day!

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
materiały prasowe
materiały prasowe

Już po raz piąty odbędzie się jedna z największych konferencji e-marketingowych - Mail My Day! 22 i 23 marca w Warszawie spotkasz ekspertów z branży, którzy będą dzielić się swoim doświadczeniem, a na warsztatach będziesz miał okazję uczyć się i praktykować pod okiem najlepszych. 

ŚRODA, 22 MARCA

Monika Czaplicka opowie, dlaczego nie chce spędzać dużo czasu na naprawianiu kryzysów w social mediach po mailach. Dzięki temu będziesz mógł zapobiegać i szybko wygaszać kryzysy, które mogłyby pojawić się po wysłanych kampaniach.

W kolejnej prezentacji Jakub Wyglądała i Filip Cyprowski z Sotrendera w prelekcji “Email marketing a media społecznościowe - czyli kim są Twoi subskrybenci?” zastanowią się nad tym razem z Tobą. Dowiesz się, jak za pomocą analizy raportów określić grupę odbiorców, a przez wiedzę o tym, kim oni są, lepiej dopasowywać komunikację email marketingową.

Następnie Paweł Sala z FreshMaila i opowie o 7 sposobach na zwiększenie konwersji z email marketingu. Dzięki wiedzy o zachowaniu ludzkiego mózgu i o tym, jak nie rozpraszać uwagi odbiorcy, będziesz umiał budować konwertujące, działające prosto na ludzki umysł mailingi.

Kath Pay z Holistic Email Marketing poruszy temat: “The Art of Enhancing the Customer Experience using Personalization”. 

Przerwa

Łukasz Gładki z kancelarii MyLo  opowie o tym, jak przygotować się do RODO w zakresie outsourcingu przetwarzania danych osobowych. Jest to temat o tyle ważny, że Europejskie Rozporządzenie o ochronie danych osobowych niesie ze sobą wiele zmian, dlatego odpowiednie przygotowanie uchroni Cię przed niepotrzebnymi problemami.

Michał Miernik z yieldPlanet wytłumaczy, jak budować trwałe relacje z klientem za pomocą email marketingu, przytaczając case’y z branży hotelarstwa. 

Anna Kiljan-Szydełko i Katarzyna Sochacka z OPCOMu, w swoim wystąpieniu “Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o żywieniu medycznym, ale baliście się zapytać. Nutricia Medyczna - case study”.

Jordie van Rijn z Emailmonday: “WhatsMAP? Building out your Minimal Awesome Promotion”. 

Przerwa

Maciej Lewiński z iSURVIVAL opowie o tym, jak Google Analytics “widzi” email marketing. 

Marcin Janczewski z DrTusz i Paweł Sala z FreshMaila odpowiedzą na pytanie: “Jak nie zgubić tonera w skrzynce mailowej”. Mocne przykłady i case studies sprawiają, że wystąpienie zapowiada się ciekawie!

Rafał Sałak z Prowly opowie, w jaki sposób pisać do dziennikarzy - a co za tym idzie, jak znaleźć się dzięki temu na pierwszych stronach gazet.

Guy Hanson z Return Path, który oddzieli fakty od mitów na temat dostarczalności. Dzięki temu nie popełnisz już głupich błędów i nie będziesz skupiać się na nieefektywnych sposobach dotarcia do skrzynki odbiorcy. A lepsza wiedza na ten temat = większa dostarczalność Twoich wiadomości.

Przerwa

Krzysztof Sobieszek z Publicis Media opowie, w którym kierunku idzie rozwój cyfrowy i tym sposobem wyprzedzisz konkurencję o kilka lat świetlnych.

Marta Lipka-Krawczyk i Jarosław Bułka z Yintaro poruszą praktyczne zagadnienie połączenia email marketingu z telemarketingiem i podpowiedzą, jak wykorzystać je do generowania leadów w B2B. 

Pierwszy dzień konferencji zamyka wystąpienie Pawła Tkaczyka z Midea, który zdradzi Ci, za co odbiorca sprzeda duszę, czyli o walutach w email marketingu. Znając i stosując te tajniki, będziesz mógł zdobyć nie tylko adres odbiorcy, ale również jego zaangażowanie i lojalność. A ta w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.

Afterparty

CZWARTEK, 23 MARCA

Warsztaty 

 • “Email marketing bez tajemnic” - całodniowe warsztaty kompleksowo podejmujące zagadnienie w-mail marketingu
 • "Jak efektywnie mierzyć skuteczność działań marketingowych za pomocą Google Analytics" (dla początkujących lub zaawansowanych)
 • “Lead generation i lead nurturing - wprowadzenie”  (techniki zbierania adresów, tworzenia programu powitalnego i wygrzewania leadów)
 • Z tym tematem wiąże się kolejny, czyli “Segmentacja i personalizacja w email marketingu”  (podzielenie odbiorców i wysłanie im bardziej dopasowanych treści, co w dalszej kolejności zwiększa konwersję z wysyłki emailowej)
 • “Email marketing w zgodzie z prawem”.
 • Content marketing - jak content marketing sprawdza się w służbie sprzedaży i marketingu
 • Na stronie wydarzenia są jeszcze warsztaty - o automatycznym budowaniu satysfakcji klienta oraz o przygotowywaniu strategii e-mail marketingowej

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.